Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem állítólag nem tartja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem állítólag nem tartja a kapcsolatot a két volt szeretőjével. Viszont az új céges telefonjába beírta a számukat és az egyik a kedvencek között van, akiket sűrűnk hív. A hívásnaplóból viszont kitörli a hívását. Talán megcsal? Miért titkolózik?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 12:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
Az okos nő nem akar mindent a párjáról. Okos nő vagy?
2021. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Talàn? Tuti

Ès a volt szerető azt jelenti, hogy előtted volt velük, vagy màr a kapcsolatotok alatt? Merr ha az utóbbi akkor elèg gàz hogy mèg együtt vagytok

2021. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
100% és még hülyének is néz.
2021. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Két szeretője is volt melletted és még vele vagy? Így jártál.
2021. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Én inkább ügyvédet keresnék most.
2021. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Jézus, igen megcsal... hova akarsz még egyértelműbb bizonyítékot? Ez majdnem olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy láttad a férjed egy nővel egy hotelszobába bemenni, vajon megcsal?!
2021. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

A két szerető előttem volt.

Ráadásul egy helyen dolgoznak csak más területen, de előfordul hogy 1-1 alkalommal találkoznak munka közben. Párom állítja, hogy max csak köszönnek egymásnak.

Férjem nem jár sehova, csak dolgozik meg egy hónapba 1x-2x a haverokkal összeülnek inni.

2021. aug. 23. 13:14
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

Minden szempontból a legésszerűbb, ha SZÉPEN, mondom SZÉPEN leülsz vele megbeszélni. Nem csapkodva, leordítva, megkérdezni hogy ezt hogy gondolja a továbbiakban, mert te ezeket a vágyait ismerve szeretnél dönteni arról jó-e neked így ez a kapcsolat, vagy kilépnél belőle.

Játékot játékszabállyal érdemes játszani, különben egy unfair f.s

2021. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Az remek, hogy állítólag csak néha látják egymást, a közös munkahely miatt, és az is, ha nem járkál el minden nap, de attól még nem kerül be magától a kedvencek közé a száma. Én biztos nem tudnám ezt így elfogadni, tényleg csak hülyének néz.
2021. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%
#9 az sose biztos hogy nem kerül be a kedvencek közé, nekem is volt már olyan, hogy véletlenül rányomtam egy telefonszámra, először nem is értettem hogy hogy került oda.
2021. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!