Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy küzditek le azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzditek le azt az érzést, hogy a barátnőtökre ráhajtottak?

Figyelt kérdés

Kb. minden buliba ahova megy a barátnőm, valaki/valakik ráhajtanak. Amivel még nem is lenne baj, már kezdem megszokni, így nem is olyan rossz érzés. Sőt, boldoggá tesz, hogy olyan embertársaim vannak, akik megértik, hogy pasija van, és utána nem nyomulnak.


De van amikor azután sem hagyják békén, hogy közli velük, hogy ne akarjanak tőle semmit, pasija van, teljesen boldog párkapcsolatban él, stb.


Ilyenkor jönnek azok a szövegek, hogy "jó, de nem mindig kell hűségesnek lenni" (mondja az a pasi, aki nem rég szakított a barátnőjével, mert mint kiderült csak a (fő)pasija mellett tartotta őt), vagy épp csak utána folyamatosan irogat, érdeklődik, mintha barátkozni akarna, és aztán 1 héttel később ismét bepróbálkozik. És az ismételt visszautasítás után pedig hirtelen eltűnik.


Mit éreznek az ilyen férfiak? Férfiak egyáltalán? Nincs bennük semmi empátia?

Egy időben azt hittem, hogy az értelmesebb rétegben azért kevesen vannak olyanok, akik nem tartják tiszteletben mások kapcsolatát. De most már kezdem azt érezni, hogy ez a mentalitás minden rétegben ugyanannyira előfordul.


Szóval ahogy az írásomból is láthatjátok, eléggé felhúzott, hogy ismét egy ilyen fasz hajtott rá, aki arra buzdítja, hogy ne legyen hűséges. Nem arról van szó, hogy nem bízok meg a barátnőmben. Csak ilyenkor mindig csalódok az emberekben. Elszomorít és dühít, hogy ilyen emberek vannak.


Ti mit kezdtek ezzel az érzéssel?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. aug. 28. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Haverok buli Fanta korszak?

Bulik amiben èjfèl után tombol a kolbàszfesztivàl? És a legtöbben már gyakorlatilag mindenre ràpróbàlnak ami mozog?


Ez a bulizàs sajátossága.

2021. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Úgysem tudsz tenni ellene, fatalistaként szard le az egészet. Most jobb, ha rugózol rajta? változtatni nem fogsz a végkifejleten, mert úgyis ő dönti el, hogy meg-e akar csalni.
2021. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha a csajom azt mondja egy pasinak hogy kopjon le, és az nem ért belőle akkor majd én megértetem vele az én nyelvemen.
2021. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Nyomulni kell mert egyébként le se tojnak. És sok csajnál beválik, tehát sok lány azért ráugrik a másik kolbászra, ha megteheti. Buliban mindig szokott lenni olyan hely, ahová el lehet vonulni, és a "kis titkok" általában nem is kerülnek ki onnét. És a srácokat sem lehet hibáztatni, mert kevés a nő, főleg a "szabad".
2021. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Én imádom. Fel van vágva a nyelve és elég magabiztos, ha épp tetten érem, öröm nézni, ahogy lekoppint valakit. Nem szívbajos, ha iszik is egy kicsit, kifejezetten flegmán tud visszaszólni a közeledőknek, eskü szórakoztató.


Lényeg a lényeg, meg tudja oldani magának. Fizikai ereje nincs és nem is volt rá szüksége tudtommal soha, de simán összecsomagol bárkit.

2021. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
"Egy időben azt hittem, hogy az értelmesebb rétegben azért kevesen vannak olyanok, akik nem tartják tiszteletben mások kapcsolatát." Ez így is van. Ne diploma vagy hasonló alapján tekints valakit értelmesebbnek. Nem csak építőmunkás tud suttyó lenni, hanem öltönyös üzletember is.
2021. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Múltkor kinn voltunk a szigeten és odajött egy fickó hozzá takonyrészegen. Egy ideig beszélgetett vele szemben ülve a földön, aztán átölelte a vádliját. Ő meg hallgatta, bólogatott, majd mikor a pasas befejezte, mosolyogva elkezdi:


Hát ez egy fergeteges és izgalmas történet volt. Most pedig takarodj a jó qrva anyád lábát ölelgetni át a réten, szépen egyenesen. Xddd

2021. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Rengeteg gerinctelen féreg van, aki simán rá megy a más párjára. Nyilván csak azt viszik, akit lehet is, tartja amondás. De azért jó nagy patkányság, amit ezek művelnek.
2021. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is gerinctelenség ez. Gondolom, ilyen 20on éves ficsúrokról van szó, akik még azt sem tudják, hogy mi az, hogy komoly kapcsolat, ezért nem érzik a súlyát annak, ha rányomulnak egy foglalt lányra. Illetve, nyilván van, aki tudja mi az elköteleződés, csak nem érdekli. Ilyen is van.

A tanácsom, hogy ne foglalkozz vele. A barátnődnek tudnia kell leszerelni őket. Ha benne megbízol, akkor nincs gond.

2021. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!