Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiakat kérdeznék arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdeznék arról, hogy hogyan éltétek meg azt, amikor kiderült, hogy barátnőtök, feleségetek megcsalt, szeretőt tartott? 41/F

Figyelt kérdés

Hogyan bukott le pártok?

Mivel indokolta tettét?

Mi lett a következménye a megcsalásnak?



2021. ápr. 15. 12:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Bár nő vagyok, de volt egy példa a családban.


60 éves házaspár, 30 éve együtt. A nő 25 éve szeretőt tartott, ugyanazt az embert végig. Amint a férj elment otthonról dolgozni, a szerető már ment is kettyinteni. Persze a környéken mindenki tudta, a családban is, csak a férj nem vagy nem akarta észrevenni. Aztán egyszer valamiért vissza kellett mennie, mert otthon felejtett valamit. Az ágyban már javában ment az entyempentyem. Óriási balhé, veszekedés, aztán szépen lassan lenyugodtak a kedélyek és a mai napig együtt vannak. Hogy a szerető megvan-e még, azt nem tudom.

2021. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1-es


Ettől függetlenül köszönöm!

2021. ápr. 15. 13:25
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Én csak azt tudom,hogy a férjét folyamatosan megcsalta,de nem bukott le.A férje érezhetett valamit,mert sok túlóra,lekezelően beszélt vele meg ő gyanúsította a férjét,hogy biztos csaja van.Elváltak.
2021. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

Az üzenetekböl lebukás, indok csak szex. Jön a kérdőre vonás aztán a választás.

Megszüntetni minden kapcsolatot a szeretővel.

Aztán egy darabig ellenőrizgetés míg nem bizonyítja újra a bizalmat.

2021. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan bukott le párotok?

Már mennyasszonyom volt és már készültünk az esküvőre. Pár hétre el kellett utazzak és nem voltam otthon. Amikor haza jöttem pár nap múlva azt mondja, hogy terhes. Először nagyon örültem, hogy apa leszek, aztán egyik nap végig villant valami az agyamon. Eszembe jutott, hogy mi nem is feküdtünk le a legutolsó menzesze óta.


Mivel indokolta tettét?

Amikor kiderült az igazság engem vádolt, hogy azért történt mert nem voltam otthon.


Mi lett a következménye a megcsalásnak?

Szakítottam. Nem is csak az fájt, hogy mással is lefeküdt de terhes is lett, a szemembe hazudott és el is vetette volna magát egy más gyerekével.

Én az eset után nagyon nehezen tudtam új párkapcsolatot kezdeni, hónapok teltek el mire összeszedtem magamat.

2021. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5-ös


Elfacsarodott a szívem...


Remélem, azóta kárpótolt az élet bőven.

2021. ápr. 15. 18:46
 7/19 anonim ***** válasza:
33%

Ilyenek ezek a nők. Együtt érzek és tiszteletem fejezem ki hogy talpraálltál férfi testvérem #5.

Valszeg ehhez a kérdéshez a feminista kommandó nem fog kommentelni.

2021. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
5ös nő vagyok és ez undorító,egyre jobban kiábrándító,ahogy manapság a nők viselkednek.Nem értem most miért lett divat ennyire félredugni,esküszöm hánynom kell mikor ecseteli ő nem érzi magát nőnek és véletlenül beleül más farkába a férje/barátja mellett.Ja a másik véglet a szerető aki hát mi közöm van a férj/feleséghez nekem csak dugásra kell.Borzasztó milyen erkölcstelenek lettek az emberek.
2021. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8-asnak.


Minden korban jelen volt a megcsalás, szerető tartás, ez nem új dolog. A mai világban az internettel, és azzal, hogy sok embernek kocsija is van a "lehetőségek" ezen a téren is kibővültek.


Amúgy én is kezdem úgy érezni, és más is írta már, nem csak te, hogy "divat" lett a megcsalás, szerető tartás.

2021. ápr. 15. 20:42
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én sztorim egy katasztrófa volt. Összeköltözés előtt álltunk, és bár nagyon stresszes voltak azok a hetek, de így 5 és fél év után úgy voltam vele, hogy szeretem azt a lányt és bármit megteszek azért, hogy megvalósuljon az álmunk, és reméltem, hogy ezután minden lenyugszik. Nos kiderült, hogy fél éve kavart már egy másik sráccal. Olyan görcsösen el voltam foglalva azzal, hogy mentsem a dolgokat, hogy észre sem vettem, hogy magamból csináltam hülyét. Nagyon szíven ütött a dolog, de visszagondolva nem bánom, hogy így alakult. Most van egy valóban biztos pont az életemben.
2021. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!