Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megfenyegetne a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megfenyegetne a volt barátnőtök,hogy kitálal a mostaninak, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, egy szar vagyok.

Többszöri kérése ellenére sem hagytam békén a volt barátnőmet és elmondtam neki, hogy még mindig izgat engem és szívesebben lennék vele.

De nem történt semmi, nem találkoztunk.

Felidegesítettem és azt mondta, hogy felejtsem el, de itt még nincs vége, ne legyek nyugodt azt illetően, hogy nem szól a barátnőmnek, mert elege van abból hogy nem hagyom békén.

Meg ígértem neki hogy többet nem keresem...

Szerintetek fog neki szólni? Mit csináljak? Elmondjam a barátnőmnek vagy bízzak benne hogy nem szól neki?


2021. márc. 13. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
7%

Mondd el előre a barátnődnek, hogy az exeddel rossz viszonyban váltatok el és tipikusan az a fajta, aki szereti az intrikát, szeret befeketíteni embereket mások előtt.


Az elsőség sokszor fontos az életben. Itt most te leszel az első, aki beszél erről a barátnődnek és úgymond elhinted a fejében, hogy milyen is az exed. Ezért ha valaha ezt meglépné az exed, a barátnőd már sokkal kisebb eséllyel hinne neki.

2021. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon remélem, hogy szól neki, és a jelenlegi barátnőd nem pazarolja a fiatalságát egy ilyen mocsok mellett.
2021. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
De nem tudom mit mondhatnék a barátnőmnek mert én hiába töröltem ki a beszélgetéseket, neki megvannak a bizonyítékok...
2021. márc. 13. 10:49
 4/61 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb hogy biztosra sem mondta hogy szól, hanem hagyja hogy idegben legyek és vagy elküldi vagy nem... Ez azért gonosz
2021. márc. 13. 10:50
 5/61 anonim ***** válasza:
97%

Én nem izgulnék, mert semmi olyat nem tettem vagy mondtam, amit a jelenlegi barátnőm ne tudhatna. Az exemmel normálisan zártuk le a dolgokat.


Esetedben viszont megérdemelnéd, hogy kitálaljon az exed, hogy a jelenlegi barátnőd ne pazaroljon rád több időt.

2021. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
0%
Nincs valamilyen hacker, vagy informatikus ismerősöd, aki fel tudná törni az exed facebookját? Csak törölni véglegesen a korábbi beszélgetéseiteket.
2021. márc. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ugye azt tudod, hogy ez bűncselekmény? Gerinced megvan?

2021. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
100%

1# Ha meg a csajnak esetleg ott van pár kép lementve hogy ilyeneket írt neki a kérdező még nagyobb görény lesz hogy próbálja befeketíteni a csajt akiről nem tud leszakadni....


Minek akarod megtartani a mostani csajt ha ezek szerint nem is őt akarod? Az exed meg mindentől független hagyjad békén, mert az még a jobbik eset ha a mostani barátnődnek bemószerol, ha többször is szólt hogy ne keresd fel is jelenthet végül zaklatás miatt. Felejtsd el és reménykedj hogy csak azért mondta ezt hogy tényleg ne keresd már.

2021. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:

Nem Facebookon beszéltünk. Amúgy meg a volt barátnőm nem hülye, nem véletlenül voltam vele évekig.

Még azok a képernyő képei is megvannak neki, amiket egy tavalyi összeveszésnél majd békülésnél mondtam neki. Azokat vágta az orrom alá akkor is, amikor szakított velem, hogy én megígértem neki, hogy nem bántom többet és mégis átb@sztam.

2021. márc. 13. 10:58
 10/61 A kérdező kommentje:
A mostani nőm kell, nem akarok egyedül lenni. Nincs senkim. Ez van, ilyen vagyok.
2021. márc. 13. 10:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!