Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak akik megcsalják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik megcsalják a feleségüket, azok a szeretőjüket csak eszkőzként használják" üritésre" vagy megélik érzelmileg is? Maga az èlmény hogy egy másik nőt is kezelhetnek gondolom önbizalom nővelő is egyben.

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Persze növeli az egót. Mikor nekem szeretőm volt ő érzelmileg is kötődött. Bújás, csókolózás, beszélgetés, mindent tudtam róla. Aztán közben otthon csokos gyereket gyártottak éppen 😅 a nagy boldogságra. Nekem ebből nem kell 🤷‍♀️
2021. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Szerettem. Állandóan rá gondoltam. De tudtuk hogy csak szex lehet. Nem tettünk tönkre 2 családot. A szerelem elmúlt. A szex varázsa is megkopott ahogy már nem volt új.

Mindenki ment vissza a családjához.

Ez minden esetben így van. Olyat még nem láttam hogy mindent felrúgtak, összeköltöztek és éveken át tartott. Àltalában egy éven belül vége annak is.

2021. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
49%
De hogy tudtatok a házastársaitok szemébe nézni?
2021. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

3

Ha tudod hogy lelkifurdalásod lesz akkor a megcsalás nem neked való.

Amiről nem tud nem fàj.

2021. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Persze, hogy növeli az ember egóját, főleg ha még jóval fiatalabb is a csaj. De ettől még nem csak, ahogy te fogalmaztad "ürítésre" volt, hanem amolyan lelki társ is, mert mindent megbeszéltünk oda-vissza. Viszont a meglévő kapcsolatomat nem tudtam volna felrúgni miatta, mert több okból sem bíztam benne. Illetve eleve felelőtlennek is tartottam, meg sok igencsak komoly dolgot is félvállról vett.
2021. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Nem trollkodni akarok , de nem tökmindegy ?

Mivel te csak a második lehetsz a csalàdja mellett, így is úgy is

2021. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Mi másodokak is akartunk lenni egymásnak. Szerettük egymást. Minden vágyunkat megéltünk. Csók, bújás minden volt, de a családhoz mentünk haza. Ez igy volt jo
2021. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
Üritésre 😂😂 én nyalatásra használtam te bölcs kérdező!
2021. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
Ja és nyalatás után hazament és az volt a feladata hogy csókolja meg az asszonyt meg a kis csok-kos csemetéket.
2021. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Mindenkinél másképp van, van haverom, akinek a nő érzelmi szemétládája is, ahogy a nőnek is ő. Én a szeretőmet csak szexre tartom, persze beszélgetünk is, ahol kötelező jelleg szidni az asszonyt, pedig nincs vele gond. Ennyi belefér, tisztább, mint egy prostitult és ingyenes/bármikor elérhető, nem viszi el a pénzt a családtól, a hobbimtól.
2021. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!