Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom biszexuális, én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom biszexuális, én meg mindenkire féltékeny. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk. Én nagyon féltékeny típus vagyok, azt is élvezem, ha rám féltékenykednek, mert a szeretet jele, még ha beteges is. Én mindenen aggódom a világon, úgyhogy ezen is, hogy megcsalhatnak.

A páromnak én maximálisan hiszek abban, hogy nem csalt (eddig még) meg, bár az utóbbi egy évben rengetegszer volt, hogy elhallgatott valamit, amiről tudta, hogy nekem nem tetszene.

Kifejtette, hogy érdekli, milyen lehet orálisan kielégíteni egy pasit, olyan érzékletesen meséltem róla. Azóta nekem nincs nyugalmam, mert nem csak a nőkre, hanem a férfiakra is féltékenykedhetek, tehát bárkivel van, aggódhatok. A legjobb barátja egy szingli meleg srác (egy egyetem és munkahely), a lakótársa nem bevallottan meleg (de elég valószínű).

Alapvetően nem hinném, hogy megcsalna, és én már minden módot felvetettem arra, hogy kivitelezzük a vágyát, de míg régebben nyitottabb volt, most teljesen elzárkózik ettől, eltemeti magában. Fiatalok vagyunk még, nem fogja tudni ezt örökké eltemetni szerintem, így is már évek óta tart a kapcsolatunk. Mit csináljak? Hagyjam el? Erőltessem, hogy oldjuk meg ketten? Hagyjam, hogy eltemesse és majd robban pár év múlva?



2019. márc. 5. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akarsz alibi nő lenni?
2019. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Évek óta együtt vagyunk.

Az elején napi 3-4x, most már csak heti 1x, de van, hogy nem találkozunk hetente, akkor kevesebb, de találkozásonként 1.

Nem tudom, én is gondolkodtam rajta, hogy alibi vagyok-e.

Állítása szerint biszex, de a nőkhöz jobban húz. Ezt a kapcsolat eleje óta tudom, akkor meg is beszéltük, hogy hogyan oldjuk meg, de azóta ő erről hallani sem akar.

2019. márc. 5. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Ez csak egy fantázia volt részéről, van olyan a szexualitásban, hogy elég extrém végletekbe megy már, olyankor az illető bármire képes.

De hogy megvalósítja valaha is, az már igencsak kérdéses.

Más az, amikor teljesen fel van spanolva az illető, és mond mindenfélét, meg más az, amikor randizna egy másik palival, lehet, ott helyben elokádná magát.

Nyilván ezért nem erőlteti már.

2019. márc. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bence_ ***** válasza:
A féltékenység önbizalom hiányából fakad!
2019. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A féltékenység a szeretet ellentéte, te se őt szereted, hanem a nyomorult beteg kis egódat. Nincs olyan, hogy "féltékeny típus", mert ez nem típus hanem egy súlyos jellemhiba. Az ilyenek mint te érdemlik meg a legjobban, hogy megcsalják őket, de nyugi, ami késik, nem múlik. Az egyetlen megoldás az lenne, ha eltakarodnál pszichológushoz és nem fogadnád el magadban ezt az undorító tulajdoságod, de mivel ezt nem fogod megtenni, némi szenvedés után úgyis szétmentek és az összes következő kapcsolatod ugyanúgy tönkre fogod tenni. Ez mind szép és jó, de csak ha nem fogsz szaporodni és nem örökíted tovább ezt az elcseszett kötődési mintát.
2019. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!