Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért tartjátok annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartjátok annyira lehetetlennek, hogy aki végig csalta a párját egy kapcsolatban, az leáll ugyan amellett a személy mellett?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 17:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%
Fizetem a pszichológust esküszöm...
2021. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
34%

Tudjátok, én sajnálom a kérdezőt. Én is ilyen helyzetben voltam, vagyis vagyok. Egy idő után feladtam, hogy hűséges legyen a párom, de még így is megérte nekem vele maradnom. Hosszú ezt kifejteni, és tudom, hogy sem a kérdezőnek, sem nekem nincs önbecsülésünk. De több ilyen házasságot is ismerek, ahol együtt maradtak a felek, miután kiderült a hűtlenség, mert a megcsalt fél még így is szereti őt. Csak ne ringasd magad álomvilágban...

27N

2021. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
82%
Azért 27 évesen még bőven kezdhetnél új életet, nem kellene így élned még 40-et.De ha ennyi eszetek van...
2021. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van 13-as. De én legalább nem kergetek hiú ábrándokat, mint a kérdező 🤷🏼‍♀️

Tisztában vagyok ezekkel, és együtt is tudok élni vele.

2021. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
50%
Mutassatok már be ezeknek a pasiknak, valamit biztos nagyon tudnak 😏
2021. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
Ez komoly lélektani dolog, inkább nem megyek bele ebbe. De aki megismeri az életem, az talán átérezné. De nem is akarok vitázni erről.
2021. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Akkor talán kár volt hozzászólnd, ha nem adsz magyarázatot
2021. szept. 1. 20:26
 18/32 anonim ***** válasza:
Ha te is hasonlóan érzel, akkor kár magyarazkodnom, mert át fogod érezni.
2021. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Szerintem meg csak akkor szólj hozzá egy kérdéshez, ha nemcsak fél választ írsz, hanem azt alátámasztod magyarázattal is. Végülis névtelen az oldal
2021. szept. 1. 21:20
 20/32 anonim ***** válasza:
Én nem tartom lehetetlennek, de fontos tudni, hogy miért történt a megcsalás. Ha át lehet beszélni őszintén, ami ritka ki lehet iktatni a gondolatból, ha jobb a kapcsolat utána. De ehhez két ember kell és mindkettőnek vállalni kell a részét egy megcsalásban. Simán csak úgy nem történik ez meg, viszont súlyos árat fizethet mindenki aki ezt megteszi. Aki viszont folyamatosan csal arra nincs mentség, soha nem fog megváltozni.
2021. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!