Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért tartjátok annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartjátok annyira lehetetlennek, hogy aki végig csalta a párját egy kapcsolatban, az leáll ugyan amellett a személy mellett?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 17:07
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Szerintem simán leállhat az is aki folyamatosan csalja ugyanazt az ember. Miből gondolod utolsó, hogy erre nincs mentség és soha nem fog megváltozni?
2021. szept. 5. 16:14
 22/32 anonim ***** válasza:
#21 Leállhat, de valami hiányzik nálatok, és ez miatt megy félre, nem feltétlenül a kaland miatt. Ha le is áll, akkor sem hiszem, hogy téged fog választani, hanem azt, akinél megtalálja a pluszt ami belőled hiányzik.
2021. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
31%
Én ilyen voltam, majd leálltam, miután tényleg beleszerettem a páromba. Igazából előtte nem is szerettem őt, nem hiába csaltam meg. Miután hűséges lettem és beleszerettem, utána elhagyott, azt mondta, hogy megváltoztam és már nem érzi azt, amit régen 😂 Lehet undorító leszek, de aki ezt elviseli, annak egy ilyen emberre van szüksége, így izgalmas neki egy párkapcsolat. Azóta nem csaltam meg soha egy páromat sem, mert többé nem leszek olyan emberrel, akivel ezt képes vagyok megtenni, és olyan emberre sincs szükségem, akinek annyi önértékelése nincs, aki ezt is tűri.
2021. szept. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Aki ezt el is tűri*
2021. szept. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy lehetetlen,de azért minimális az esély rá. Viszont most 35 éves vagyok sok sok bulival a hátam mögött,sok volt party ribizlit ismerek, voltam többel is barátság extrákkalban (kényszer)hűség nélkűl,némelyiknek volt barátja is melettem. Sokból egész takaros kis feleség,anyuka lett. Ergó megkomolyodtak+megtalálták a Férfit,akihez hűségesek tudnak maradni.
2021. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Utolsó, a kérdés az, hogy amellett a személy mellett, akit folyamatosan csalnak lehetséges e megváltozni. Nem más mellett
2021. szept. 7. 19:04
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
#26 Miért nem kérdezed meg a párodat, hogy miért nem vagy elég neki? Mert te itt nem tudjuk már hány kérdésen keresztül rugózol, hagy vajon megáll majd egyszer, de max ha kiöregszik akkor fog. Egy ilyen buta ember mellett aki így eltűri, hogy csalják nem fog senki sem hűséges lenni, főleg mert te elnézed, így mégcsak vissza sem tartja semmi.
2021. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Választ vártam a kérdésre nem kioktatást és ultimátumot
2021. szept. 7. 19:37
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
#28 Áruld már el, hogy mégis mit vársz tőlünk? A te életed, a te párod és ha nem fogadod el az igazságot amit mi mondunk akkor így jártál. Keress inkább valakit aki nem ilyen, de ezek szerint nem vagy képes lépni, mert ahhoz is sötét vagy.
2021. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Már leállt, megígérte és látom rajta a változást
2021. szept. 7. 20:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!