Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek már a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már a megcsalás gondolatának is kéne okoznia bűntudatot?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy elképzeled magadban, hogy igen ezzel- meg azzal milyen lenne/milyen lehet, de tudod hogy ez egy "fantázia" csak, és soha nem tennéd meg, mert szereted a párod. Tudom, hogy hülyeségnek hangzik, de a legkisebb gondolattól is írtó nagy bűntudatot tudok érezni, ha a szeretteimről van szó. Szerintetek ez baj?

2021. szept. 3. 09:11
A kérdező szavazást indított:
Igen, bajnak számít.
Nem, ez teljesen természetes.
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

ahogy apám mondta: hűséget fogadtam, nem vakságot!

45 éve boldog házasok

2021. szept. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ajaj ezt a kérdést kár volt feltenned, mert a sok hópihe lelkű le fogja neked írni milyen, de milyen rossz ember vagy, mert fantáziában megcsaltad a párodat :D ne stresszelj rá ilyen hülyeségekre. Mindenkinek vannak szerintem ilyen ábrándjai egy szép nő, vagy helyes pasi láttán, vagy kinek mi. Felesleges ezen rágódnod, főleg ha eddig se tettél semmit, és ezután sem akarsz, és ha ezt tudod jól, akkor azt is érdemes tudnod hogy gondolatrendőrség, és gondolatbíróság nem létezik :) teljesen normális vagy.
2021. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Az emberek szeretik a bűntudatkeltő helyzeteket mert izgalmas és nemszabad. Érdekes módon egy tanulmány a nőkkel kapcsolatban kimutatta h egy ilyen cselekvés után csak nő a hajlamuk ujra megtenni, mert nem megbánják hanem az ingerküszöb emelkedik, ugye a ha már ezt megtettem, azt miért ne alapon.
2021. szept. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 Még sok-sok közös évet kívánok nekik. Igen igaza lehet, de sajnos a legapróbb gondolat miatt is képes vagyok bűntudatot érezni, lehet túl lelkiismeretes vagyok.
2021. szept. 3. 09:16
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Hát tudod így szokott kezdődni. Először csak fantáziál az ember, aztán vágyakozik, aztan félremegy.

Nem mondom hogy minden esetben, de ha már a párod nem izgat ezért másfelé kacsingatsz, az már régen rossz.

2021. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ezt magadnak kell tudni, hogy neked mi fér bele, és mi nem. Állíts fel egy értékrended a belső működésednek megfelelően és ahhoz korrigáld a gondolataidat és a bűntudatodat. Ehhez mondjuk megfelelően kell ismerned magad, és a realitásokat is.

Másrészt azt tudnod kell, hogy azzal az égvilágon semmi baj, hogy látsz mondjuk egy formás popót vagy bármit, és 5 másodpercig eljátszol a gondolattal, hogy de jól néz ki. De utána már lépsz is tovább, nem ezen ábrándozol egész nap. Mert azt tudnod kell, ha elfojtasz magadban dolgokat, és rögtön hibáztatod magad, az később egy visszás működésként fog fellépni, esetleg áttörik egy gát a sok elfolytás miatt, és azt fogo csak igazán bánni.

Éldd meg az érzéseidet, ne fojts el semmit, csak tudd, mi a helyes és mi a helytelen.

2021. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt legszögezném, hogy nekem a szexuális életemmel semmi gondom nincs, sőt mindig IS kívánom a páromat. Csak erős a fantáziám, és emiatt szokott bűntudatom lenni. Igen sajnos az értékrendem, és amit elvárok magamtól az közel a teljesíthetetlen körül van.
2021. szept. 3. 10:55
 8/10 A kérdező kommentje:
#5 Ha félre akarnék menni, akkor szakítanék. A megcsalás "fizikailag" csak a gyengék, és a balf*szok fegyvere én ehhez tartom magam. Engem is csaltak meg tudom milyen, és mennyire szarul érezrtem magam. Aki megcsalja a párját azt semmibe nézem, mint embert legyen az férfi, vagy nő. Az érzelmi "bántalmazás" nagyon mély szintekre tudja nyomni az embert egy hosszú kapcsolatnál, és felfognod azt hogy "életed" szerelme félrement az akár mentális problémákat is okozhat másoknál, szóval én borzalmasan elítélem, és ezért érzem "rosszul" magam már csak a fantáziától is, de a gondolatok jönnek-mennek nem irányíthatóak.
2021. szept. 3. 10:57
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig érzek bűntudatot ilyenkor. Sosem tudnék félrelépni, szégyent érzek ilyenkor a gondolattól is. Hasonló undor fog el, mint a szemétből evésből és egyéb állati, önuralomproblémás gusztustalanságoktól
2021. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem hiszem hogy azért, mert gondolsz rá, bűntudatot kellene érezned. Én meg is tettem, nem csak gondoltam, mégsem érzek bűntudatot. F
2021. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!