Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi ilyenkor a jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a jó megoldás?

Figyelt kérdés

volt barátnőmmel találkoztunk és szexeltünk. Neki már van másik kapcsolata. Láttam rajtam hogy le akar velem feküdni, csak kéreti magát, nem akarja megcsalni az új barátját. Engem nem érdekelt, rámentem a helyzetre viszont ezzel kellemetlen helyzetbe hoztam a párja előtt. Ebben a szituban én vagyok a negatív alak? Nem akarok volt barátnőmnek rosszat. Mi lenne ilyen helyzetekben az erkölcsös megoldás? Nem akarok már vele összejönni.

Én azt gondolom, neki kell eldönteni mit kockáztat, mit akar. Bárhogy is közeledek, tud nemet mondani.

Vagy az én felelősségem irányítani ilyenkor a tisztességes irányba a helyzetet?



2021. szept. 9. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem a részedről is aljasság ez, hiszen tudtad, hogy van barátja. Tisztességes ember nem csinál ilyet.

De a volt barátnőd a valódi ludas, ő fogadott hűséget, ő köpte szembe a párját.

2021. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Soha nem a 3.hibaja ha beferkozik hanem azé aki beengedi.


A párja helyében megkoszonném hogy bemutattad nekem a csajt milyen.

2021. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten hülyék vagytok. Ha nem tévedek, akkor te hagytad ott, és valószínűleg még nincs túl rajtad. Nyilván ha neked csak egy menetet jelentett, akkor lehettél volna korrektebb, és nem menni rá, ő meg simán mondhatott volna nemet ésszel, és szívvel is, ha szereti a barátját.

Ebben felesleges erkölcsi győztest keresni, mindkette megbuktatok!

2021. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha nem a volt barátnőmről lenne szó?
2021. szept. 9. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Az miben valtoztatna?


Pacsi öcskös.aki vihető azt vigyék is.

2021. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt szép tőled. Ha ő nyomult volna rád akkor csak ő lenne a hibás de ebben a helyzetben te is az vagy. Nem miattad fog tönkremenni a kapcsolatuk ha az lesz de attól még ilyet ne csinálj basszus. Persze ha a csaj engedett a kísértésnek akkor itt a személyed mindegy és valami probléma van a jelenlegi kapcsolatában de akkor is. Mire volt ez jó ? Lehettél volna érettebb
2021. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!