Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki szerelmes a szeretőjébe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerelmes a szeretőjébe, az otthon lefekszik a párjával hetente többször és ugyanúgy mondja neki is szereti meg ilyenek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 10. 23:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ. Ha őt is szereti, igen. Én egy évig egyszerre két nővel voltam. Mindkettőt szerettem, az egyik nem tudott a másikról, a másik az egyikről igen. Mindkettővel volt szeretkezés.
2021. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

#21 és nem volt bűntudatod, ha mindkettőjük iránt voltak érzelmeid? Vagy mi zajlott le benned? Érdekel, mert olvastam utána, hogy valóban van olyan, hogy két embert szeretni és mindkét emberhez kötődni.

Nyilván emiatt nem fogok megbocsátani, és elnézni a hűtlenséget, csak tényleg érdekel hogy hogy éreznek ilyenkor az emberek.

2021. szept. 18. 14:27
 23/26 anonim ***** válasza:
35%

Másfél évig nem volt otthon szex, de volt szeretőm, akivel heti 2-3 alkalommal találkoztam.

Amióta lebuktam, otthon is bizonyítok.

2021. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
75%

Bármilyen hihetetlen, de lehet olyan,hogy két embert szeret egyszerre valaki...

Ismerősösm mesélte, hogy mikor félrelépett, ugyanúgy szerette

továbbra is a feleségét, és még hasonlóak voltak külsőre és

belsőleg is, a szerető meg az asszony..

Korábban megvetette az ilyen férfiakat ő maga is,

de egyszer csak egy ilyen szituációba került mégis.

Ezért mondom én is,hogy soha ne mondd hogy soha, semmire.

2021. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
#24 és végül hogy alakult az ismerősöd kapcsolata(i), lelépett a szeretővel, vagy maradt a feleségével vagy még mindig mindkettővel van?
2021. szept. 20. 11:18
 26/26 anonim ***** válasza:
67%
Maradt az asszonynál, két hónapig tartott amaz a viszonya.
2021. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!