Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy felejtsem el ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el ezt az egészet, és hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok...

Azért fordulok ide hozzátok, mert ötletem sincs, mit tegyek, és szeretném ha páran elolvasnák amit írok és talán tudnának adni tanácsot nekem. Rettenetesen érzem magam.

19 éves lány vagyok. Volt egy kapcsolatom, elég komolynak gondoltam, majdnem másfél évet voltunk együtt. A srác 22 éves. Nagyon szerelmes voltam, és még valamilyen szinten vagyok is (sajnos..)

Ez a fiú akiért én bármit megtettem volna, megcsalt engem, egy 15 éves lánnyal. Visszahallottam ezt azt innen-onnan, aztán végül bevallott nekem mindent. Nagyon összetörtem, sírva ordibáltam vele, sajnos magamat is hibáztattam, rengeteget sírtam és még most is a sírás kerülget ha csak bele gondolok. Nem lehet leírni mit érzek, minden percben hiányzik, de közben utálom is. Nagyon fáj, nemtudom mit tegyek, hogy felejtsem el ezt?

Köszönöm előre is, ha válaszolsz. 19L



2021. szept. 11. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Énekelj valami nyugtatót vagy hallgass nyugtató éneket
2021. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy trauma, amit nem elfelejteni kell, hanem feldolgozni. Ha kevesnek erzed magad hozza, akkor kerj szakembertol segitseget.
2021. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Életem... Nagyon sajnálom.


Hagyj időt magadnak. Aztán később talán próbáld megbeszélni vele. A gyűlölet sajnos nem segít de egy percig se hibáztasd magadat ez csakis az ő döntése volt. De hadd kérdezzem meg , szakítottatok ?

2021. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, szakítottunk
2021. szept. 11. 14:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor idővel úgyis enyhülni fog. Éld meg a bánatodat , a sérelmet , aztán hagyd elmenni. És ami nagyon fontos hogy ne ítélj el előre ezek alapján senki mást. Amit még tanácsolni tudok hogy írd le egy papírra az érzéseidet vagy a dolgokat amiket neki mondanál. Nekem ez sokat segített.


Kitartást ❤️

2021. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hibás semmiben! Idővel enyhülni fog. Sajnos, aki ilyet átél, az hatással van a lélekre. Ilyenkor megtörünk egy kicsit, nyomot hagy, mint a padlóba ejtett kés, kihúzzuk ugyan, de a szúrásnyom örökre a padlóban marad. Kitartás💓
2021. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok❣️
2021. szept. 11. 14:58
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem a felejtés gyógyít, hanem a feldolgozás.

Én arra ébredtem rá, hogy amit csinált, az nem engem minősít. Nem azért tette, mert én annyit érek amennyit. Azért tette, mert ő ennyi.

Ettől én nem lettem kevesebb.

Ahogy ezt megértettem, máshogy néztem az egészre. Ő egy szereplő volt az életemben, egy átutazó, aki által tanultam valamit magamról.

Így is idő volt, hogy enyhüljön, és elmúljon, de valódi feldolgozás volt.

2021. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos közhely és elcsépelt válasz, de tényleg idő kell. Nem holnap fog elmúlni. Addig pedig foglald le magad, sport, olvasás, nyelvtanulás, kirándulás, kertészkedés stb.
2021. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, először is sajnálom, hogy megbántott. Csak az idő segít. Kicsit fiatalabb voltam mint te, mikor a barátnőmmel csaltak meg. Elkövettem azt a hibát hogy csak a barátokat töröltem az életemből, a srácot is kellett volna. Előbb lettem volna jobban :D én két évig szenvedtem miatta, közben megtudtam hogy utána is megcsalt, nagyon sokszor. Vissza se nézz, koncentrálj másra, idővel visszagondolsz és csak azt fogod érezni hogy ez miatt szomorú voltam... de hülye voltam akkor :) pár év múlva látod ezt a kérdésed és el fogsz gondolkodni hogy miért is voltál miatta padlón, nem érdemelte meg és boldogabb vagy :)
2021. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!