Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy felejtsem el ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el ezt az egészet, és hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok...

Azért fordulok ide hozzátok, mert ötletem sincs, mit tegyek, és szeretném ha páran elolvasnák amit írok és talán tudnának adni tanácsot nekem. Rettenetesen érzem magam.

19 éves lány vagyok. Volt egy kapcsolatom, elég komolynak gondoltam, majdnem másfél évet voltunk együtt. A srác 22 éves. Nagyon szerelmes voltam, és még valamilyen szinten vagyok is (sajnos..)

Ez a fiú akiért én bármit megtettem volna, megcsalt engem, egy 15 éves lánnyal. Visszahallottam ezt azt innen-onnan, aztán végül bevallott nekem mindent. Nagyon összetörtem, sírva ordibáltam vele, sajnos magamat is hibáztattam, rengeteget sírtam és még most is a sírás kerülget ha csak bele gondolok. Nem lehet leírni mit érzek, minden percben hiányzik, de közben utálom is. Nagyon fáj, nemtudom mit tegyek, hogy felejtsem el ezt?

Köszönöm előre is, ha válaszolsz. 19L



2021. szept. 11. 14:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Drágám, ez olyan, mint a pofon. Az első után jön az ígérgetés, hogy soha többet, aztán dehogynem. Ha nem vagy a saját ellenséged, még a tekintetedet se emeld rá többé.
2021. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Most rohadt nehéz lesz, de idővel minden jobbá válik, hidd el. Sajnos tapasztalat , és még lehet több ilyenben is lesz részed sajnos .


Egy biztos, ne hagyd magad kihasználni, hülyének nézni. Jobbat érdemelsz!


Amíg a fájdalom enyhül, próbáld lekötni a figyelmed. Sportolj, űzd a legkedvesebb hobbid.

2021. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!