Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire tud így egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tud így egy új kapcsolatban jelen lenni egy pasi?

Figyelt kérdés

Ha közben még tartja a kapcsolatot egy két fix szexkapcsolatával?

Ez/ ezek a nők semmit sem akarnak tőle szexen kívül. De mennyi érzelmet tud így belevinni egy új kapcsolatba?



2021. szept. 17. 11:17
 1/10 A kérdező kommentje:
En rosszul vagyok a tudattól, ha belegondolok, hogy mielőtt jönne hozzám már volt másnál
2021. szept. 17. 11:17
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagy, ha nem érek rá, máshoz kopogtat
2021. szept. 17. 11:18
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen pasival kezdjen a halál, már ne haragudj.
2021. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Te hogy tudsz ilyen kapcsolatban jelen lenni?
2021. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat sok ferfi csinal így, csak nem tudnak róla a nők, mert mindig elérhető, jár utánuk, sok időt töltenek egyutt, csak amikor a nőnek akad program mint munka, szülők, akkor ugrik el egy órára
2021. szept. 17. 11:30
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
És neked ezt beveszi a gyomrod?
2021. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én csak ezt sejtem, baratom szerint fantázia mert nincs bizonyítékom
2021. szept. 17. 11:44
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Ja értem... azt hittem, tisztában vagy, hogy ez a helyzet.

Miből gondolod ezt amúgy?

2021. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a problémát. Az emberek egy részének (férfiaknak és nőknek egyaránt), igénye van a rendszeres szexre. Ha van olyan, akivel normális keretek között tudják csinálni, akkor csinálják. Prostizzon mindenki vagy mi?

Ha meg találnak valakit, akivel komolyat akarnak, akkor hagyják a régi szexkapcsolatokat. Ez ilyen egyszerű. Nekem is volt ilyen. Igazából az itteni megkeseredett, mindenkit gyűlölő nőkön kívül soha, senki nem mondott rólam emiatt semmi negatívat.

2021. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen csak ezek mellett ismerkedni nem fair . Es ha nem működik az új kapcsolat az első pici akadálynál már húzzák elő ezeket a nőket
2021. szept. 17. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!