Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem nem érti meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem nem érti meg, hogy nem akarok strandra menni jelen állapotomban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 2,5 évesünk, illetve gy januárban született fiunk. Az első gyerek utána hamar visszanyertem a szülés előtti alakom, a mostaninál jóval nehezebben megy. Járok mozogni, dietetikus által írt étrendet követek, mindent megteszek annak érdekében, hogy sikerüljön. A mostani alakom még messze van attól, ami tetszene a tükörben, így nem akarok idén strandolni, mondtam neki, hogy nyugodtan menjen a gyerekekkel, lefejem a kicsinek a tejet is, de nem érti, hogy én ebben az állapotomban nem akarok. Rosszul érezném magam, hogy mindenki engem bámul, vagy sok csinos ember van a strandon. Szerinte senki nem ezzel foglalkozik, hogy másokat nézzen, szerintem meg ez álszentség, mindenki megnézi a többi embert.

2021. jún. 26. 10:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
57%
Én ilyen kicsikkel nem is mennék strandra, túl fejletlen még az immunrendszerük, összeszednek mindent. Szerintem keressetek más programot.
2021. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%

Én is a férjeddel érték egyet.

Persze,van olyan dolog,amit mindenki megnéz,pl egy félig lecsúszott gatya vagy valami extrém külső.

De az emberek többsége pont nem foglalkozik a pár kiló fölösleggel.

Nyilván ez neked kevés lesz ,hogy mégis kimenj.

Ugyanakkor azt sem értem,hogy egy lenge kis nyári ruhában miért ne lehetne velük tartani.

Beülsz az árnyékba és olvasol,de legalább együtt vagytok.

2021. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
53%
Kis gyerekkel én se mennék strandra. És amúgy nyugodtan nézz szét a strandon, nem csak csinos emberek vannak, nagyon sok olyan is, aki jobb lenne ha nem mutogatná magát 🤷‍♂️
2021. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg nagyon énközpontú vagy. A fenét se érdekled a férjeden, meg a gyerekeiden kívül. Meg házasként, friss gyerekkel mit akarsz másoknak tetszelegni? Máskülönben nem írtad volna, hogy rosszul éreznéd magad, hogy mások téged néznek. Ha ennyire nem vagy fejben felnőtt,hogy letojd, hogy más emberek, VADIDEGENEK mit gondolnak,akkor gratulálok ahhoz, hogy ezzel az ésszel két gyereket be mertél vállalni. Remélem az ő önértékelésüket nem b.sz.od el.
2021. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk elég vicces lenne egy férfi két ilyen picivel egyedül a strandon.
2021. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 harebell ***** válasza:
99%
Őszintén szólva szerintem sem bámulna meg senki. A strandon mindenféle alkatú embert látni, én senkinek nem szentelek különösebb figyelmet, nem szoktam nézegetni, hogy ki milyen, nem érdekel. Azzal együtt, ha tényleg nem akarnál jönni, elfogadnám, nem erőltetném. De sajnálnám is, hogy ennyi miatt kimaradsz egy családi programból, ha amúgy szívesen jönnél, csak ez tart vissza.
2021. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
32%
Na majd apukát jól megkörnyékezik a csini csajok, főleg,ha látják, hogy egyedül van, két cuki gyerekkel :P
2021. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon fontosnak gondolod magad ha azt hiszed bárki is téged bamulna. A lőtéri kutyát nem érdekli hogy nézel ki. Magyarországon rengeteg az elhízott ember. Kimesz a strandra és elvetve látsz csinosat.
2021. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
40%
Igen, mindenki megnézi a másik embert, de nem fog senki téged egész nap bámulni és azon gondolkodni, hogy te jó ég, hogy néz ki ez a nő. Nem körülötted forog a világ. És nem te vagy az egyetlen, aki úgy néz ki, ahogy. Te vagy az átlag, a kikent kifent, tökéletes testű csinibabák egy réteg, akiknek van idejük, pénzük és rengeteg felesleges energiájuk(mivel nem nevelnek 2 gyereket) arra, hogy a kis testüket csinosítgassák. De azok is lesz.rják, hogy te hogy nézel ki. Megnéznek és nyugtázzák, hogy jobban néznek ki nálad és ennyi, keresik a következőt, akiről ezt megállapíthatják. Nyugodj le, engedd el ezt, mert ezzel csak azt fogod elérni, hogy a férjed majd akkor sem akar veled sehova menni, amikor már szerinted tiptop leszel. Ne utáltasd meg magad ezzel a hisztivel, örülj neki, hogy a férjed nem szégyell.
2021. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
84%
Sok csinos ember a strandon...melyiken? Az elmult években amikor kitévedtem egy-egy strandra kb. ezt láttam: Apuka sörhassal, mellette anyuka pár kg súlyfelesleggel, narancsbőrrel és a gyerekek ez változó korosztály, de többnyire 3-6 éves korig, esetleg kiskamaszok. Ja, meg ott van még a nagyi. Csinos embert mostanában ritkán láttam strandokon. Mondjuk nem is azért mentem, hogy az embereket nézzem, hanem kikapcsolódni, fürdeni.
2021. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!