Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne élvezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne élvezni a baratokkal a programokat ha a párom nincs jelen?

Figyelt kérdés

Tobbszorosen kell magamnak megoldani a szabadidommert a parom rettentoen kevés pl egesz hetvegen sem vagyunk most egyutt


Nekem ez szokatlan is, mert exeimmel mindig egyutt voltunk haverokkal topartozni vagy bármilyen szabadidoben


Azaz nelkule kell feltalálnom magam, de a barátok csak pótlék igy a szememben es hianyérzetem van köztuk.



#egyedul kapcsolatban
2021. jún. 20. 11:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Társas magány...

Üljetek le és mond el neki hogy számodra ez így nem megfelelő.

2021. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Azt mondta majd szervezunk ilyen programokat (amit egy peldanak irtam)


Holott en a spontenaitast is akartam ereztetni eleve pedig. Nem kell szervezni tervezni. Az ember felkel feloltozik felhiv ezt azt es elindul. Pl topartra napozni.

Ő meg ilyen kingorcs ütemezeseket csinal.

2021. jún. 20. 11:38
 3/17 A kérdező kommentje:

Szoval en általában ertettem. Vagy mikor az embernek van par szabad orája stb.


Azt vettemneszre hogy mindig a haverok rohannak hozzam ezerrel, a baratom meg anyukanal, meg ebedel meg ilyenek.ami nem is lenne baj hogy csak ilyen potlekok vannak, de nekem nem teljes a haverral meg ilyenekkel. Sőt. Kezdek befordulni es inkabb a 4 fal


Mintha nem is lenne parkapcsolatom

2021. jún. 20. 11:41
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Az írásképedből is látszik, hogy nem vagy túl okos. Az meg, hogy nem tudod értelmesen eltölteni a szabadidődet, csak erősíti ezt.
2021. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Isten őrizz hogy egymásra erőltetnénk magunkat! 20 éve vagyunk egy pár, vannak közös programok, de a szabadidőnk nagyobb részét önállóan, vagyis saját érdeklődési körünknek megfelelően töltjük. Kinek mi ugyebár, nekem pl. felesjtős volt az olyan párkapcsolat, ahol folyamatosan egymás s*ggébe voltunk.
2021. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Idiota.

Nem intelligenciát tukroz az iraskep. Hanem azt hogy nemna formaságon van a hangsuly hanem a tartalmon.


Fel tudom magam talalni csak epp nem ezt várnám egy parkaocsolatban tekintve hogy eddig en egyutt is jartam az exeimmel nem csak szex volt. Mert nekem kezd ugy tunni lassan mintha csak abbam lennek

2021. jún. 20. 11:46
 7/17 A kérdező kommentje:
*nem a formaságon
2021. jún. 20. 11:46
 8/17 A kérdező kommentje:

5*es valszeg minden hetvegen kulon mint mi. Ahaaa szokjam meg es oruljek neki..ertem


Nekem nem ez egy parkapcsolat.

2021. jún. 20. 11:47
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
A tartalom is harmatos.
2021. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ez szexkapcsolat. Csak epp legyek hű meg ilyenek nehogy találjak tarsat.


De ha most meg ezt mondom arra annyit kapok ossz vissz sajnálja ha ezt erzem es ül tovabb anyukanál.

2021. jún. 20. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!