Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy bírjam ki hogy megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki hogy megcsalt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Borzasztó érzés ez, egy senkinek érzem magam, sokszor sírok, mert nagy csalódást okozott, nagyon szerettem őt. Ezek szerint ő nem is szeretett engem:(((

Még hogy a lányok érzelmesebbek a fiúknál...ilyenkor hol vannak a lányok érzelmei?

Ő már rég elfelejtett engem én meg csak sírok. Miatt szerintem sosem fogok tudni megbízni egy lányba sem már:(


2021. szept. 18. 00:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
7%

#10: Minimum egyszer, jelenleg meg erről volt szó.

Szóval nálad is az illetők fele félrelépett, csak próbálnád szebb köntösbe húzni.

A másik kettőben meg pont annyira lehetsz biztos, amennyire megismerhetsz valakit. Általában 5 év alatt sem sikerül az embereknek...

2021. szept. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
94%

Aki azt írja, hogy minden nő megcsalja a párját az nagyon előítéletes. Kezdve azzal, hogy nem minden nőt ismersz, folytatva azzal, hogy a te ismeretségi körös még bőven nem statisztika.

Normális ember nem csalja meg a párját, hanem szakít, és én például egy olyan nőt sem ismerek aki megcsalta volna. Olyat igen aki szerelmes lett egy szar kapcsolat vége felé másba, de ott sem történt semmi míg az előző nem lett teljesen lezárva.

Az megint más mondjuk, hogy egy 40 éves házasságban ahol kb csak a közös hitel/gyerek/ház miatt vannak együtt a felek és se egy közös program se egy beszélgetés nincs, ott valamelyik fél félrelép. Mert sok esetben akkor sem tud az ember megszabadulni a másiktól ha akar. Ilyet is ismerek, ott végül egy nyitott kapcsolat lett, addig se egymást kell nézniük a feleknek.

A kerdezone: ezen tényleg csak az idő segít. Fontos, hogy ne legyél egyedül, menj el a haverokkal ide oda, próbáld meg lekötni magad amennyire sikerül.

2021. szept. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
9%

#12: Nyugodtan lehet előítéletesnek tartani. Amíg nem lesz kivétel a környezetemben, miért gondoljak mást?

Valóban, normális ember szakít. Viszont, a többségre nagyon nem lehet azt mondani, hogy normális.

Ha egy nőt sem ismersz, aki megcsalta a párját, akkor valószínűleg nagyon rossz emberismerő vagy, ugyanis mindenhol van ilyen férfi és nő. Ez viszont nem előítéletesség, ez tény.

A 40 éves dolognál még én is megértem, de a korosztályomban (20-as) még 1-2 évet is alig bírnak ki félrelépés nélkül.

2021. szept. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
87%
Akkor te mozogsz rossz körökben, mert én is huszonéves vagyok és senki nem csalta meg a párját soha se a barátaim se a szaktársaim közül. Pedig elmondhatnák, mert semmi tétje, na meg pont nem érdekel más magánélete vagy hogy milyen volt az exével. :D Illetve gondolom ha neked mindenki ezzel dicsekszik akkor az én ismerőseim se rejtenek véka alá.
2021. szept. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
10%

#14: Mármint, senkiről sem tudsz... Ugye megvan, hogy ezt senkinek sem lesz a homlokára írva?

Senki sem dicsekszik, csak kibuknak dolgok. Plusz, valamiért nekem könnyen megnyílnak az emberek. Vagy épp a másik felek panaszolják el, hogy megcsalták őket.

De, úgy tűnik, hogy gyk-n ma is álszent nap van. :D

2021. szept. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
70%

#15

Ha már ennyire kötöd az ebet a karóhoz, megjegyzem hogy intelligensebb embereknél ritkább a megcsalás...

2021. szept. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
19%
#16: Igazából nem, de ez is pont egy olyan szöveg, amit sokaknak jól esik hallani. Bizonyára az én egyetemista ismerőseim nem elég intelligensek, ahogy a mérnök ismerőseim sem.
2021. szept. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
84%

Mik ezek a kommentek? Úgy beszél itt pár ember mintha férfi sosem csalt volna meg nőt! Sőt többnyire a férfiak használják ki szexuálisan a nőket. Tisztelet a kivételnek aki nem.


Nagyon sajnálom kérdező, hogy megcsaltak. Kár egy ilyen nőért könnyeket ejteni. Találsz nála jobbat, légy erős

2021. szept. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

#17!


Ha valakinek magas az IQ-ja, abból még nem következik, hogy biztosan magas EQ-ja lesz. Olyan helyeken dolgoztam, ahok a társaságnak legalább a fele diplomás volt. Óriási szórás volt intelligenciában. Csak annyit lehet kijelenteni, hogy a diplomások között több az intelligens ember, de messze nem mondható el ez mindegyikükről.


#11!


Ha torzítani akartam volna, akkor nem írom le ezeket a részleteket. Az első példámban van bőven feltételezés, de naív én sem vagyok, ezért gondolom ezeket. A másik példámban pedig csak nem vártuk ki, hogy papíron is elváljunk.

Hidd el, ismertem én ezeket a nőket, hiszen nem futó kalandok voltak! Az első is úgy "bukott le", hogy évekkel korábbi dolgokra emlékeztem. (Változott valami az államigazgastás területén, aminek hatásaként változott a munkaköre. Mesélte, hogy randizott valakivel hónapokkal előttem... de ez csak a törvényi változás azután történhetett, így pedig legfeljebb 1-2 nappal azelőtt randizott, hogy mi tényleg összejöttünk.)

Tudják a barátnőim, hogy emlékszem ilyen apróságokra és nagyon hamar le tudnának bukni.

2021. szept. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 mantis religiosa ***** válasza:

1. Rúgd ki!

2. Rúgj be!

3. Keress másikat!

2021. szept. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!