Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy bírjam ki hogy megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki hogy megcsalt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Borzasztó érzés ez, egy senkinek érzem magam, sokszor sírok, mert nagy csalódást okozott, nagyon szerettem őt. Ezek szerint ő nem is szeretett engem:(((

Még hogy a lányok érzelmesebbek a fiúknál...ilyenkor hol vannak a lányok érzelmei?

Ő már rég elfelejtett engem én meg csak sírok. Miatt szerintem sosem fogok tudni megbízni egy lányba sem már:(


2021. szept. 18. 00:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
7%

Ezt nem hiszem el, hogy ilyen hülye emberek van:D


"Az én környezetemben nem lépett senki félre"


Honnan tudod?

Tán küldenek smst, ha igen?

Vagy mi?:D

2021. szept. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Ez sajnos mindkét félnek egyaránt rosszul esik. Engem nőként csaltak meg egy párszor ami kiderült. Nagyon nehéz ezen túllendülni de az idő majd gyógyítja a sebeket. Nehezen bíztam meg utána másokban. De ha most feladod, akkor lehet elpasszolod majd azokat a lányokat, akik szeretnének.
2021. szept. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kérdező, sajnálom,ami veled történt. De az, hogy a barátnőd érzelmei kihűltek, és még jellemtelenül is viselkedett, nem jelenti azt, hogy minden nő ilyen. Amikor itt sírnak néha feleségek, hogy megcsalta a férje, rögtön jönnek az egyes válaszolóhoz hasonló idióták, akik egyből azt kérdezik, hogy hány kilót szedett fel, miért csak a gyerek körül forog minden és miért nem engedi sgbből szájba. Mert az egyértelmű, hogy a férfinek erre oka volt. Tehát ők is csalnának, ha tehetnék, ezért nem tudják elképzelni sem, hogy nem mindenki ilyen.


Én nőként sosem csaltam meg senkit, ahogyan egyetlen barátnőm vagy ismerősöm sem. Negyvenes nő vagyok, a körülöttem lévő válások 100%-ban a pasinak volt szeretője. Bár a nő adta be a válást, apuka ment egyből az új nőhöz, anyuka meg azóta is egyedül van, mert három-négy gyerekkel, 40+ évesen már nem is mer ismerkedni. A társkeresőn rám író férfiak mintegy fele foglalt és kalandot keres. Na, ha ez alapján vonnék le következtetéseket a férfiakról, nem lenne hízelgő a véleményem. Szerencsére több eszem van ennél.


A barátnőimmel pedig mindent megbeszélünk. Az elbizonytalanodást is szakítás előtt. Egyedülállóság alatt, hogy "nincs egy normális pasi" aztán a randikat. Egy bizonyos értelmi szint fölött nem gyakori a megcsalás mert egyszerűen nem fér be az értékrendbe.

2021. szept. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
8%
Gondolj arra, hogy a következő is meg fog csalni, így könnyebb lesz.
2021. szept. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
8%

Vicces. Én nem vagyok egy qurva, mégsem kellettem senkinek, kis mellekkel és csendes személyiséggel.

Már az első pasim is a hisztis barátnőmért dobott ki, később alakulóban lévő kapcsolatot dobott el egy másik srác őérte, majd jött nekem panaszkodni. Következő emberke dettó, a szemét, csalfa exére vágyott aki úgy dobta ki mint a szros bugyit. És nem csak én tapasztaltam ezt a jelenséfet.

Mondanám hogy sajnálom, de nem. Gondolom dobni nem fogod, szóval élvezd.

2021. szept. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

#25

A jó szex nagyon sokat számít. Én legalábbis még úgyis vágyok arra hogy dugjak az exemmel hogy undorítónak tartom hogy megcsalt

2021. szept. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
20%

"Én nőként sosem csaltam meg senkit, ahogyan egyetlen barátnőm vagy ismerősöm sem. Negyvenes nő vagyok, a körülöttem lévő válások 100%-ban a pasinak volt szeretője."

Értitek... Ha a nőkről írják, hogy félrelépnek, megy a lepontozás és az ejnyebejnye. De, ha a férfiakról! :D Megy a taps!



#25: Szerintem minden pasid elkergetted azzal a rosszindulatú személyiségeddel, ami ebből a pár sorodból is lejött.

2021. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
94%
#27 Az fel sem tűnt, hogy leírtam, hogy ez csak az én tapasztalatom és nem ez alapján ítélem meg a férfiakat, te viszont elítéled a nőket.
2021. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
3%
#28: Én is leírtam ám, hogy ezt látom a környezetemben...
2021. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
92%
A válaszokban kialakult vitára én csak annyit írnék, hogy az én ismerőseim közül 10/9 pasi félrelép. A fiatalok is, idősebbek is ugyanúgy. Persze nem lesz ez így megfelelő statisztika, de elég érdekes, hogy én is szinte csak ilyen embereket ismerek (akár közeli, akárvtávolabbi ismerősről legyen szó). És igen, van ski eldicsekszik, rengetegen próbálkoznak nálam is, tehát ez ugye mindent elárul, meg persze van, hogy barátoktól hallom, hogy miket csinál az adott ember. Úgyhogy nem csak kitalálom, valóban tudom, hogy nem hűségesek
2021. szept. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!