Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindenkinek annyira könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek annyira könnyű kilépni a kapcsolatból ahogy itt írják?

Figyelt kérdés
Feltettem egy kérdést megcsalással kapcsolatban,és rendesen lelettem oltva. Minek nekem a bizonyíték,hagyjam el stb. Tényleg mindenki ilyen könnyen dönt?
2021. szept. 22. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem dönt mindenki könnyen, mert sok tényező befolyásol, gyerekek, hitel, közös vagyon, no meg az érzelmek, közösen együtt töltött idő, stb. Azt viszont elég hamar el tudja dönteni az ember, hogy egy megcsalás esetén meg tud bocsátani, meg AKAR bocsátani, túl tud lépni vagy sem, visszahozható a bizalom vagy sem, érdemes együtt maradni és megpróbálni, milyen a megcsaló fél hozzáállása, stb. Ha el sem tudpd képzelni, hogy egy megcsalást megbocsáss (én nem tudnám), akkor nincs min gondolkozni. Ha meg tudsz bocsátani, akkor pedgi fel kell építeni újra az életeteket.
2021. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Én könnyen döntöttem. Mert az a kapcsolat, ahol megcsaláshoz folyamodnak, már rég döglődött előtte is.
2021. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Pont a napokban olvastam újra régi (pár éves) kérdéseimet, ahol mindenki kivétel nélkül azt irta, hogy szakitsak.


Nem hallgattam a valaszadokra, bizakodtam es elpocsekoltam még két évet az életemből.


Kívülállóként sokkal könnyebb véleményt írni, mint benne lenni a helyzetben es meglepni a helyes döntést.

2021. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan bizakodtál vagy továbbcsalt?
2021. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A kerdesekben olyan problémákat boncolgattam, hogy kevés a szex, vannak vitáink stb (akkor még nem csalt meg), de végül azert lett vége a kapcsolatnak, mert félre lépett.


Rengeteg red flag volt, mindet figyelmen kívül hagytam, nem hallgattam senkire és megcsalt.

2021. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%

Fenét, és nem is lépnek ki, csak itt nyomják a nagy, kemény, feminácit.


Aztán amikor rájönnek, hogy ott a hitel a házon, még 40 évig, meg lehetne hazaköltözni falura, anyuékhoz, meg ez után a BMW helyett, BKV jut majd, na akkor szépen nyelnek, és meg kérdik: "Vacsorára pörkölt jó lesz?"

2021. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Ne általánosíts. Nem mindenki a pénzért van egy férfival és vannak, akik önállóan is megállnak a lábukon, mert jól keresnek. Az hogy te ilyen vagy ne nyomd le más torkán
2021. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Amint lebukott én már a válásra koncentráltam, be is adtam, el is váltunk. Ez a helyzet arról szól, hogy mennyire tiszteled saját magad. Aki benne marad egy ilyen kapcsolatban arra én is azt mondom, hogy megérdemli. Mérlegelni lehet és kell is, mindenki más és más környezetben van, de éveket, évtizedeket nem áldozok senkire, nem veszem el magamtól. Szar lesz a válás után? Igen. De onnantól megint az én kezemben van a sorsom, én építem a jövőm, én döntöm el, hogy kit engedek az életembe, és kit nem. Minden korosztályban vannak, akik társat keresnek. Lesz másik. Én is megtaláltam akivel összekötöttem az életem, pedig kimondtam én is, hogy soha. De most nagyon jó minden és örülök, hogy nem maradtam abban, ahol lábtörlőnek használtak. Most értékes partner vagyok, tanultam én is a hibáimból, a gyerekek is egészséges légkörben nőnek fel. Mindegyik fontos és a mostani kapcsolatod ezeket már nem fogja megadni.
2021. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy nehéz valami konkrétan semmire se kifogás. Ha ez az okos döntés, mert elveszik a kapcsolat egyik legfontosabb alappillére, pl. a bizalom vagy a tisztelet akkor lehet akármilyen nehéz, akkor is meg fogom hozni a döntést. Kicsit olyan, mint a foghúzás, próbálhatom a krónikus tompa fájdalmat tünetileg kezelni és elhúzni jó sokáig amíg már nincs választásom, vagy választhatom az intenzív, de rövidebb fájdalmat ami egyből a gyógyulás útjára tesz - 10ből 10x az utóbbit fogom választani.
2021. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Önbecsülés kérdése az egész. De komolyan. Szeretem, tisztelem saját magamat annyira, hogy ne hagyjam, hogy lábtörlőnek használjanak. Ezért szakítottam az első párkapcsolatomban, ezért rúgtam ki barátokat páros lábbal az életemből, ezért nem szóltam a saját apámhoz sem élete utolsó 2-3 évében, és halt meg végül teljesen egyedül, mert nem bírtam, hogy tovább szívja ki belőlem az életet, teszi tönkre az önbecsülésemet, az életemet, és mindenki mást is elmart magától.

Egyetlen életem van boldognak lenni, ki tudja, mennyi idő, nincs mit olyan emberekre pazarolni, akik nem becsülnek, nem szeretnek, nem tisztelnek, akik mellett nem lehetek boldog.

2021. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!