Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindenkinek annyira könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek annyira könnyű kilépni a kapcsolatból ahogy itt írják?

Figyelt kérdés
Feltettem egy kérdést megcsalással kapcsolatban,és rendesen lelettem oltva. Minek nekem a bizonyíték,hagyjam el stb. Tényleg mindenki ilyen könnyen dönt?
2021. szept. 22. 14:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Aki erős jellem, az dobbant. Aki nem, az akkor sem hisz el semmit, ha a szeme láttára csinálják.
2021. szept. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
#6 Mondandódat megcáfolja a rengeteg szakítás és válás. Szívesen.
2021. szept. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Mivel az az ésszerű, hogy megcsalás esetén azonnal el kell hagyni a másikat, ami jogos is, ezért azt tanácsolja mindenki egy ismeretlennek. Viszont nem olyan egyszerű az, körülményesebb azért. Például ha a párod megcsal és rájössz, hogy igazából te hibáztál, és "jóvá" szeretnéd tenni, mert nem akarod elveszíteni, és a megcsaló is veled szeretne maradni, akkor benne maradtok a kapcsolatban és próbáljátok megjavítani. De sokkal könnyebb olyan esetben szakítani, amikor csak együtt jár a két ember. Amikor már házasságban vannak, gyerek(ek) is van(nak) már megint más a helyzet, hogy valóban megéri e eldobni a felépített életüket, vagy inkább próbálják helyre hozni. Ehhez mindkét embernek nagyon akarni kell, hiszen a bizalmat újra fel kell építeni. Van aki egyszer csal és utána soha többet, mert nagyon megbánja. De többen vannak olyanok, akik ha egyszer megtették, utána is meg fogják ha alkalmuk adódik rá. Mérlegelni kell a dolgot, és átbeszélni ki mit is akar valójában.
2021. szept. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
9%
Egy se válik el megnyugodhatsz.
2021. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
#14 A környezetemben a legtöbb válás ezért volt. Mi is elváltunk, pedig van gyerekünk és el kellett adni a házat stb. Aki nem szorul rá, hogy a másikkal maradjon kényszerből,legtöbb esetben lelép. Mert nem lábtörlő. Abban meg nem én vagyok a hibás, ha a másik félremegy ahelyett, hogy megbeszélné. Ha én szeretem, nem balhézok semmiért, van szex, rengeteget beszélgetünk és hűséges vagyok, és ez neki nem elég, akkor menjen a másikhoz, ez ennyire egyszerű.
2021. szept. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
"Kibicnek semmi sem drága." Akik itt osztják az észt, azoknak sokkal jobban kellenének a jó tanácsok. Csak nem fogadják meg. A legtöbben lelki sérültek, ráadásul mindig a férfiak miatt. Ez olyan, mint amikor megdöglik az én tehenem (mert nem adok neki enni), akkor dögöljön meg a szomszédé is. Amúgy meg ez is a "népirtás" része. Csak nem veszik észre magukat, hogy ezt a célt szolgálják...
2021. szept. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
81%

#16 Népirtás? Van egy rossz házasságban két gyerek, majd a nő elválik, és összejön egy másik elvált apával is, akinek van egy. Ezután ha még fiatalok, vállalnak egy közös gyereket is. Az a közös gyerek létre sem jött volna, ha nem házasodnak másodszor, mert rossz házasságba még egy gyereket vállalni felesleges.

És szerinted komolyan az a lelki sérült, aki ahelyett, hogy a langyos fhosban szenvedne, meg tűrné a megcsalást, elválik és éli az életét egyedül de lelki nyugalomban? Szerintem meg te vagy lelkisérült.

2021. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!