Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan tudnátok venni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan tudnátok venni egy olyan nőt, akit nagyon könnyű a mennyekbe juttatni?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolat, tegnap szexeltünk először. Viszont már akkor nyögdécselt, amikor bugyin keresztül simogattam, amikor meg betettem neki 1 ujjam és csak ott bénáztam, 1 perc alatt elélvezett. Nem játszotta, ez biztos. Totál kipirult az arca és az összehúzódásokat is éreztem, és nagyon nedvesedett is. Én alapból zavarba jöttem, ezért maga az aktus nem volt felszabadult, de úgy igazán utána gondolkodtam el. Nem nevezhető igénytelennek valamilyen szinten az ilyen nő? 2 exét is ismerem valamennyire, mindkettő szánalmas gyökér fajzat, és hányingerem van, ahogy elképzelem, hogy nekik is dobálja magát, élvezkedik 1 perc piszkától, azok meg királynak érzik magukat. Én azt tanultam a nőkről, hogy van tartásuk és az élvezethez nekik nagyon jól kell teljesítsen a férfi. Ennek fényében nem lesz nagyobb ribi a lány? Vagy pont attól élvez el ilyen könnyen mert a sok ribiskedés alatt megtanult?

2021. aug. 22. 13:30
1 2 3 4
 1/34 Noren1989 ***** válasza:
100%

Igen, menne. Komolyan megdugnám az első hat-8 elvélvezéséig.


Szóval viccet félretéve: ne legyenek gátlásaid.

2021. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 harebell ***** válasza:
100%
Húha, belőled is csak úgy árad a tisztelet a párod iránt.
2021. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%
Te nem vagy komplett.
2021. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek különbözőek. Ő ilyen.
2021. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
12%
Ha rákos, az azért elég komoly dolog. És ha végső stádiumban van, elég könnyű a mennyekbe juttatni. Szóval igen
2021. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd ott, jobbat érdemel nálad.
2021. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
98%
Vagy ennyire rád van gerjedve, ami neked hízelgő is lehetne és érezhetnéd jól magad...
2021. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
97%

Lehrt, hogy csak nem maszturbált az előző kapcsolata óta... Akkor könnyű valakit kielégíteni. Próbáld ki, hogy legközelebb mennyure gyorsan megy el.


És menj el pszichológushoz, szerintem érdemes lenne feltárni, hogy miért éreztél így, mert a legtöbb embernek nem ez az első reakciója.

2021. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd az exeihez . Miért nem szűzlányt keresel ha zavar ,hogy előtted szóba mert állni valakivel ?Veled van a baj nem vele
2021. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Eddig azon nyekegnek a pasik, hogy nem megy el a nő, most az a baj, hogy hamar.

Sztm veled vannak itt gondok nem a csajjal.

N

2021. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!