Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretheti a feleségét? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretheti a feleségét? Én járattam le magam?

Figyelt kérdés

Összebarátkoztam egy középkorú házas férfival a munkahelyemen. Beszélgettünk Messengeren munkán kívül is mivel nem közvetlen kolléga de egy idő után gyanús lett hogy amikor a felesége otthon van (hétvégén) sose ír vissza pedig állítólag a nő tudta hogy jóban vagyunk. Egy idő után 'vallomást' tett hogy nagyon vonzódik hozzám, milyen szexi vagyok stb. de nem akar félrelépni de nagyon nehéz lenne magát visszafogni ha benne lennék. Ez egy kicsit sértő volt mivel van barátom akinek mikor megmutattam a beszélgetést biztatott hogy küldjem tovább a feleségnek. Ekkor én továbbítottam is neki de ő kiröhögött és elküldött a francba kb. A párom is meglepődött ezen.

Azóta a pasi felmondott és le is tiltottak engem mindketten.

A kérdésem arra irányulna hogy a szüleim szerint én voltam a hülye hogy ebbe belefolytam mert ettől függetlenül ő szeretheti a feleségét és most jól lejárattam magam. Szerintem meg gázul viselkedett és ő volt tiszteletlen a nejével (aki végülis tesz erre de mindegy). Meg hogy örüljek hogy a nő nem ver meg (!!!!!) amiért jóban lettem a férjével.

Szerintetek is az én hibám az egész?



2021. szept. 25. 12:07
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem teljesen jól tetted, ne hallgass az itteni nyomorult férgekre. Én úgy kidobnám a páromat, mint macskát szarni, ha ilyeneket írogatna másoknak. De amint látod, csak azon lehet segíteni, aki hagyja.

Ha máskor adódna még esetleg ilyen helyzet az életben, tedd ugyanezt. Lehet más nőt meg lehet menteni egy ilyen görénytől.


Az meg ki a francot érdekel, hogy csak dugni akart, és miért a kérdező lenne a butuska? És akkor mi van, ha csak szexet akart? Remélem nincs senki olyan elvetemült téveszmékben, hogy ez enyhítő körülmény, és attól még, hogy megdugna egy 19 éves "kis libát", a feleségét szereti, vagy ilyesmi. :D

2021. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
80%
Arra készűlj fel, hogy sok pasi szeretne majd manipulálni az életed során! Vannak nagyon rafkósak is akik lehazudják a csillagokat is az égről..
2021. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
32%
Én igy is röhögoek kérdező. Olyan buta vagy mint a föld de a legbutább a palid.
2021. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is szakítanék a barátommal. Ő is velem ha ilyet írnék valakinek, elmondasa szerint. De ebben is mindenki más.

És igen, valószínű arról van szó hogy egyesek szerint enyhítő körülmény "csak" levarrni egy hülye tinilányt "csak" párszor. Szomorú.

2021. szept. 25. 13:02
 15/55 anonim ***** válasza:
71%

Korrekt voltál kérdező. Ha tényleg szeretné a párját nem írna ilyeneket. Ha tehetné megcsalná, csak téged hibáztatni könyebb mint a fájdalmas valóság ;D

31/F

2021. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
16. Köszönöm! Jó olvasni hogy egy férfi szerint is a pasas volt a gyökér...
2021. szept. 25. 13:52
 17/55 anonim ***** válasza:
5%
A nők jobbak szerinted? [link]
2021. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
87%
Vannak nők akik ilyenkor a felgyülemlett dühüket a harmadikra vetítik ki annyira elfogultak, szemellenzősek. Illetve valamilyen oknál kifolyólag kerülik az otthoni konfliktust. Apus pedig 100%, hogy rád keni az egészet, hogy te másztál rá stb. , a feleségnek ez a verzió jobban tetszik, mint az igazság, ezért téged elhajt a vérbe. Esetek fele ilyen. Immáron szent a béke otthon ez a lényeg...
2021. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer régen tettem fel itt egy (teszt) kérdést 19 évesnek kiadva magam. Majdnem minden kommenbe valaki belökte, hogy milyen naiv meg buta kislány vagyok. Van akinek az ad kicsi örömet, ha megbánthat másokat. Itt is csak egy két unatkozó gyökér próbál manipulálni, elbizonytalanítani, ne is figyelj rájuk.
2021. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
69%

Mmmmmh...érdekes helyzet.

Én nem küldtem volna tovább a nőnek, mert a pasas kiterítette a lapjait, de nem azt írta, hogy félre akar lépni velem, hanem azt, hogy bár elkapta a kísértés, hűséges akar maradni. Ez vagy egy dicséretes szándék (amibe idővel úgyis beletörik majd a bicskája, csak nem velem, hanem másik nővel, nem fogja kibírni), vagy óvatos puhatolózás, hogy benne vagyok-e, mert ha igen, akkor már teszi is félre az elveit.

Mindenesetre nem egy gátlástalan felhívás kefélésre, hanem kimagyarázható. Főleg egy feleségnek, aki hinni akar. Ezért nem folytam volna bele, hiába lenne akár számomra is válóok, objektíven kétséges, hogy ez az üzenet valakinél akkorát borít. Csupán annyit tettem volna, hogy azonnal és teljesen megszakítom a pasassal a kapcsolatot. Rángasson bele mást a nyomorába.

Tőled annyi volt a naívság, hogy munkán kívül is beszélgettél vele. Ilyenkor már sejthető, hogy nem szimpla barátságosság meg jófejség van a dologban. Tudom, gáz, de férfival egy bizonyos kor után 99,9%-ban nem lehet rendszeresen, folyamatosan "csak úgy beszélgetni", mert részükről az már arról szól, hogy közben bámulják, milyen szexi vagy, máskülönben nem locsognának ott veled a szabadidejükből áldozva. A férfiakat nem érdeklik az emberi kapcsolatok, nem kötik le őket a beszélgetések, ők ezt nem élvezik önmagában, ahogy egy nő. Nagyon ritkák a kivételek.

2021. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!