Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretheti a feleségét? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretheti a feleségét? Én járattam le magam?

Figyelt kérdés

Összebarátkoztam egy középkorú házas férfival a munkahelyemen. Beszélgettünk Messengeren munkán kívül is mivel nem közvetlen kolléga de egy idő után gyanús lett hogy amikor a felesége otthon van (hétvégén) sose ír vissza pedig állítólag a nő tudta hogy jóban vagyunk. Egy idő után 'vallomást' tett hogy nagyon vonzódik hozzám, milyen szexi vagyok stb. de nem akar félrelépni de nagyon nehéz lenne magát visszafogni ha benne lennék. Ez egy kicsit sértő volt mivel van barátom akinek mikor megmutattam a beszélgetést biztatott hogy küldjem tovább a feleségnek. Ekkor én továbbítottam is neki de ő kiröhögött és elküldött a francba kb. A párom is meglepődött ezen.

Azóta a pasi felmondott és le is tiltottak engem mindketten.

A kérdésem arra irányulna hogy a szüleim szerint én voltam a hülye hogy ebbe belefolytam mert ettől függetlenül ő szeretheti a feleségét és most jól lejárattam magam. Szerintem meg gázul viselkedett és ő volt tiszteletlen a nejével (aki végülis tesz erre de mindegy). Meg hogy örüljek hogy a nő nem ver meg (!!!!!) amiért jóban lettem a férjével.

Szerintetek is az én hibám az egész?



2021. szept. 25. 12:07
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a kérdező semmit sem hibázott abban, hogy barátkozott egy férfi kollégával, azért ne vicceljünk már.


Kérdező, viszont személy szerint kicsit gyerekes lépésnek tartom, hogy elküldted a feleségnek.

Tudtad, hogy ebből dráma lesz. Ha nem ez, akkor az, hogy tönkremegy a kapcsolatuk, és majd téged hibáztat a férfi.

Nem jó dolog szerintem ilyenbe belefolyni.

A helyedben inkább beszéltem volna a férfivel, hogy ez gáz, és sajnálod a feleségét. Vagy egyszerűen mondtam volna a csávónak, hogy hát akkor menj a francba, és ignoráltam volna onnantól kezdve.


Megértelek, hogy jót akartál lehet a feleségnek ezzel, hogy lebuktattad a férfit, de itt mérlegelni kell a körülményeket és a következményeket.

Egyrészt nem támadt le téged a férfi, csupán írásban szexuális utalásokat tett, szerintem ez nem olyan dolog, ami miatt rögtön intézkedni kell. Másrészt nem egy idegenről volt szó, ebből mindenképp dráma született volna. Ezt tudhattad volna, és ha már így alakult, akkor viszont ne zavarjon.

Ha te így érezted jónak, és te elvárnád, hogy rögtön beköpjék a barátodat, ha mással flörtöl, akkor legyen tiszta a lelkiismereted, te megtetted amit tenni akartál.

Innentől kezdve miért érdekel az, hogy hogyan alakult? Ha elváltak volna, akkor nem zavarna, hogy elmondtad? Csak így vagy bizonytalan, hogy még te kerültél “rossz” helyzetbe?

2021. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
Szóval itt egyesek szerint ha egy nő szóba áll egy férfival ne csodálkozzon ha zaklatják esetleg megerőszakolják ('vadabb kan')... Komoly világot élünk.
2021. szept. 26. 12:38
 43/55 anonim ***** válasza:
91%
Azt se értem miért baj, hogy szólt a feleségének. Talán ti nem akarnátok tudni, milyen férfival éltek együtt? Én örülnék, ha valaki felnyitná a szemem és nem évek múlva koppannék.
2021. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm 41, de már leirtam hogy en tobbek között abból indultam ki hogy ezt en nem engednem el egy kapcsolatban es igenis zavarna. Mar a szexuális utalgatas is. Valaki tökéletesen leirta hogy ha hívtam volna hogy jol dugjon meg valószínű jött volna. És lehet fog is kapni az alkalmon ha ugy alakul massal. De ez mar nem az én problémám es lehet még az is el lenne nézve. Ki tudja, az mar nem az en dolgom.
2021. szept. 26. 12:49
 45/55 anonim ***** válasza:
75%

Ezesetben viszont ne agyalj ezen.

Morálisan szerintem nem igazán megkérdőjelezhető a tetted, maximum sokan fölöslegesnek tartják és nem tették volna. Nyilván itt a férfi aki bűnös, hogy közeledett hozzád a felesége mellett. Főleg, ha te nem adtál neki semmiféle jelet, amit félreérthetett volna.


Így alakult, te megtetted, amit mástól elvárnál, mostmár ne érdekeljen, hogy ők hogyan kezelik ezt a problémát.

2021. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
17%

Nem kell ki forgatni a szavaimat.

De igazatok van, mától nem zárom be a lakást, a kocsiban is benne hagyom a kulcsot, hiszen senkinek sincs joga betörni hozzám vagy ellopni a kocsimat. Bizonyára így is lesz.

2021. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
82%

#20: "mert a pasas kiterítette a lapjait, de nem azt írta, hogy félre akar lépni velem, hanem azt, hogy bár elkapta a kísértés, hűséges akar maradni. "


Ez nem igaz. Ha barátilag beszélgetek valakivel, akkor eleve nem merülhet fel ilyen téma.


"de nem akar félrelépni de nagyon nehéz lenne magát visszafogni ha benne lennék."


Ezzel csak a kérdezőt akarta manipulálni, bízva abban, hogy a kérdező is benne van, és egyből az ő nyakába teheti a felelősséget is. Bocs, de ha én valakivel kapcsolatban vagyok, akkor nem mondok másnak olyant, hogy nagyon nehezemre esik nem lefeküdni vele, és ez tulajdonképpen csak azon múlik, hogy ő is akarja-e.

2021. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
78%

"Ha nem ez, akkor az, hogy tönkremegy a kapcsolatuk, és majd téged hibáztat a férfi."


És ki nem sz.rja le? Ő a hibás, hiába akarja másra kenni.

2021. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Lehet utazni persze, most pénteken voltam magyarokkal.
2021. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
60%
#48, egy szóval sem írtam, hogy nem a férfi lenne a hibás. Annyit írtam, hogy valami dráma ebből mindenképp lett volna, a kérdező valaki szemében ígyis-úgyis “rossz” lett volna, ezért nem értettem miért foglalkoztatja ennyire az, ami történt.
2021. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!