Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretheti a feleségét? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretheti a feleségét? Én járattam le magam?

Figyelt kérdés

Összebarátkoztam egy középkorú házas férfival a munkahelyemen. Beszélgettünk Messengeren munkán kívül is mivel nem közvetlen kolléga de egy idő után gyanús lett hogy amikor a felesége otthon van (hétvégén) sose ír vissza pedig állítólag a nő tudta hogy jóban vagyunk. Egy idő után 'vallomást' tett hogy nagyon vonzódik hozzám, milyen szexi vagyok stb. de nem akar félrelépni de nagyon nehéz lenne magát visszafogni ha benne lennék. Ez egy kicsit sértő volt mivel van barátom akinek mikor megmutattam a beszélgetést biztatott hogy küldjem tovább a feleségnek. Ekkor én továbbítottam is neki de ő kiröhögött és elküldött a francba kb. A párom is meglepődött ezen.

Azóta a pasi felmondott és le is tiltottak engem mindketten.

A kérdésem arra irányulna hogy a szüleim szerint én voltam a hülye hogy ebbe belefolytam mert ettől függetlenül ő szeretheti a feleségét és most jól lejárattam magam. Szerintem meg gázul viselkedett és ő volt tiszteletlen a nejével (aki végülis tesz erre de mindegy). Meg hogy örüljek hogy a nő nem ver meg (!!!!!) amiért jóban lettem a férjével.

Szerintetek is az én hibám az egész?



2021. szept. 25. 12:07
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
76%

31


Figyi, 19 évesen még nem sok tapasztalatod van a világból. Nem tudhatod mit írt neki, hisz nem kell ahhoz magát tennie egy nőnek, hogy a pasik ilyet írjanak. 19 évesen még kicsit naival állsz a világhoz, aztán sajnos rájössz, hogy nagyon nem ártatlan a világ. De addig, amíg nem tapasztalod az ellenkezőjét, elhiheted hogy egy középkorú pasi csak barátkozni szeretne veled. Naiv dolog? Igen. Tehet ő róla, hogy azt feltételezte egy pasi akinek családja van azért beszélget vele, mert barátkozni akar? Nem. Az meg hogy elküldte a feleségnek...én hálás lennék, ha elküldenék és nem a csajszi keverte meg a szart hanem a pasi aki ilyeneket írogat. Mégis miért írná ha nem akarna kezdeni vele semmit? Ha a kérdező azt írta volna hogy gyere át azonnal, valszeg ment is volna...úgyhogy ne a kérdezőt hibáztassuk mert ez nonszensz.

2021. szept. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
90%
16-os vagyok. A 32-es szépen leírta a dolgokat. Fel nem fogom miért a kérdező a rossz ebben a helyzetben. Mi a gond ha két ellenkező nemű barátkozni akar munkatárssal, munka utáni találkozással, beszélgetéssel stb. De rúgjunk bele az olyan emberbe aki hiszi, igen is létezik barátság, nem csak szex hajthatja az ismerkedés iránti vágyat... Még mozog... Rugdossátok...
2021. szept. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:

Persze, megértem hogy valaki szerint hülyeség volt ezt csinálni, de azt én se értem miért lennék ÉN a gusztustalan féreg... Ez már csak színtiszta provokálás. Egyesek ebben élik ki magukat.

Aki normálisan tudott véleményt formálni annak köszönöm.

2021. szept. 26. 10:52
 34/55 A kérdező kommentje:
30. És szerinted ha a páromnak meg lett mutatva a beszélgetés részemről elhangzott bármi kompromittáló? Szerinted akkor volt cicazas? Kicsit gondolkodj mar. Random beprobalkozott a pasas és ennyi.
2021. szept. 26. 10:59
 35/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem hibáztál, csak mg fiatal Vagy. A felesége persze kiröhög, mert otthon be lett adva, hogy Te másztál rá, Ő visszautasított Te bosszúból hamisítottál ilyen üzeneteket. Láttam már ilyen férfi kollégát aki még a fényképes bizonyítékot is kitudta ilyen formán magyarázni, és nem egyszer, az asszony az állandóan félrelépő férjének hitt.
2021. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
100%
Inkább itt a feleség a nagyon buta, aki elhisz naivan mindent a férjének. Az ilyen asszony annyira elvakult, hogy akkor is tagadna, ha előtte csinálná a férje a nappaliukban. XD
2021. szept. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy a feleség ennek egyszerűen nem tulajdonít ekkora jelentőséget. Simán lehet, hogy flörtöl ő is más férfiakkal és a férje is csinált már többször ilyet.

Megcsalás nem történt, és nem értette, hogy te miért kerekítesz ennek ekkora feneket.

2021. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
11%

Inkább te gondolkodjál, nehogy legközelebb egy vadabb kant fogj ki, aztán úgy járj, mint a korsós lány, aki sokat járt a kútra.

Akkor aztán lehet majd mítúzni.

Már akkor tudtad, hogy mit akar, amikor rájöttél, hogy feleség nem tud rólad, de nem zártad le a beszélgetést.

Továbbra sem értem, hogy min sértődtél meg. Most komolyan, minden alkalommal fesztiválozol, amikor egy férfi azt mondja, hogy szexi vagy?

2021. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
90%
Jah, nyilvááán az ő hibája, ha néhány férfi nem bír magával :D Nevetséges.
2021. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
89%
Jobb lesz ha nem is jár közösségbe, emberekkel nem érintkezik,főleg férfiakkal, mert mi lesz ha megint.. Tényleg nevetséges.
2021. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!