Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a párom, vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom, vagy miért nem veszi ezt észre?

Figyelt kérdés
Már hetek óta legyeskedik körülötte egy csaj. Folyton tapizza a barátom, vihog a közelében meg neki sírja el, hogy őt senki sem szereti. Meg henceg neki az egyéjszakás kalandjaival. Néha elmennek közösen kávézn. Hívnak engem is, de érdekes módon mindig akkor, amioor tudják, hogy én nem érek rá...Ez nekem nagyon nem tetszik és egyáltalán nem tartom normálisnak. Párom erre csak annyit mond, hogy sajnálja őt és nincs ebbe semmi rossz. Megcsal vele, vagy ennyire vak??
2021. szept. 26. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem kene ilyen par, aki nem tud viselkedni egy kapcsolatban. Te miert ragaszkodsz hozza?
2021. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Vevő rá a pasid.
2021. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Ez a "Felnőtt párkapcsolatok+ kategória. Ilyeneket a 16-17 éves gyerekek szoktak csinálni. Ha mégis felnőttek lennétek, akkor a fasziddal lesznek még más bajok is.
2021. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg nem csalt meg. Hogy megfog-e, hat a leirtak alapjan eleg eselyesnek tartom
2021. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!