Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a klinikai szakpszichológus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a klinikai szakpszichológusok szerint is megbocsájtható a hűtlenség, akkor miért csináltok belőle ekkora ügyet?

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 16:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
16%

A hatalmas egojuk miatt.


Sok férfi azt hiszi, hogy ő mekkora FÉRFI.

Sok nő meg azt hiszi, hogy ő mekkora hercegnő.


Pedig akinek 34-nél nagyobb az IQ-ja, annak pontosan illene tudnia, hogy semmi sem tart örökké. A legjobb M-es BMW, a legdrágább TV, a legmenőbb kabát,...minden IS, elromlik, megszűnik, kuka lesz. Ha örök élet + 1 nap a célod, akkor meg sem vedd!

X lőtéren a minap, egy több mint 1 milliós fegyver ment tropára, pedig még alig lőttek vele.


De komolyan nők, ti tényleg azt hiszitek, hogy X év után is értek annyit, mint pl.: [link]

2021. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
90%
Nos én kvára leszarom a pszichológusok véleményét. A gusztusom ettől még elmegy, hogy szerintük megbocsátható. Szopják ők a farkát más nők váladékos pinája után, amit előtte kb. pár órával húzott ki belőlük. Pfejj! 🤮
2021. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
82%

#21

Ez is büdöset szar.

2021. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
87%

Nos, van ami örökké tart. Ilyenek az emberi értékek, megbízhatóság, tartás stb. Nálam legalábbis. Azt gondoltam a páromról is, hogy ő ilyen hát....végülis nem csal meg fizikailag.

De mivel én életem végéig tudnék ragaszkodni ahhoz, akit szeretek, nálam ez az evidens. Az hogy x év után mennyit érek.... miért, a másik mennyit ér? Én szültem meg a gyerekét, miatta ereszkedett meg a mellem, lett lógós a hasam vékonyan is. Az ő gyerekét hordtam ki. Ha neki ez nem érték, mehet isten hírével. Nekem ez érték lenne. Nekem a másik értékes akkor is, ha öregszik. De én normális ember, normális nő vagyok.

2021. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
19%
21! Igen, tényleg!
2021. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
87%

Azért a link engem is érdekelne...


Amúgy az sem mindegy, hogy 20 év házasság és X gyerek után a hapsi részegen elgyengült, amikor rámászott egy fital bige és smároltak a céges bulin, vagy valaki fél év házasság után már társkeresőkön keresi a kalandokat és ha nem jön össze semmi, akkor hetente prostizik...

2021. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 FoxtrotLidérc ***** válasza:
98%
Kérdező. Nagy ívben f*s*k a klinikai nyomorékok véleményébe. Monogám kapcsolatban hűtlenségnek, kilengéseknek helye nincsen! Akinek ez nem fekszik, javaslom a poligám kapcsolatokat - megjegyzem, ezt is lehet jól csinálni. De ehhez ugyanolyan beállítottságú partner kell. Ennyi!
2021. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 A kérdező kommentje:

Instagramon láttam Knapek Éva pszichológusnál pl., de többnél is olvashatjátok


Friss házasságban pláne elnézik, míg terhes az asszony vagy kicsi a gyerek

2021. szept. 29. 18:17
 29/72 FoxtrotLidérc ***** válasza:
77%
Az igen... Így kell ezt csinálni... Ja nem.
2021. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
98%

"Akkor te kivétel vagy. 1% kb aki elválik, amikor kicsi a gyerek "


A statisztikák alapján az első gyerek szülétes utni pár évben megugrik a válások száma, és nagyobb részét a nők adják be.,

2021. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!