Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a klinikai szakpszichológus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a klinikai szakpszichológusok szerint is megbocsájtható a hűtlenség, akkor miért csináltok belőle ekkora ügyet?

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 16:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, nem válaszoltál. Az is rendben van, ha az asszonyka kefél a szomszéddal amíg te dolgozol a gyerek meg alszik/bölcsiben van/ anyja vigyáz rá?
2021. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
97%
Tudtommal nincs konszenzus a szakemberek között sem. Jelenleg a mestert csinálom pszichológia szakon, ilyenről még nem is hallottam. Nem lehet így általánosítani, minden eset más, mások a körülmények, mások az emberek, nem lehet ilyen nagy életigazságokat megfogalmazni. Van akiknél működni tud a békülés, de nagyon sok házasság/párkapcsolat nem éli túl. Szerintem teljesen érthető, ha valaki ezt nem tudja megbocsátani, tök normális, ha nem tud utána bízni a másikban, ezért értelmetlen lenne folytatni. Az más, ha egy párterápiával foglalkozó szakember ezzel reklámozza magát, hogy persze, nehéz, de túl lehet élni ezt is, de attól még nem lesz igaz, és nem is lesz követendő példa mindenkinek. A lényeg, hogyha a pár mindkét tagja szeretné helyrehozni, akkor persze, van esély, sok boldogságot, de ezt nem mindenki akarja. Én is voltam ilyen helyzetben, sőt még az a pszichológus akihez én jártam, ő is átment ezen. Gondolod, ha szakmailag teljesen elfogadható állítás lenne, akkor maguk a szakemberek csak azért is teljesen az ellenkezőjét tennék?
2021. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 A kérdező kommentje:
A rendszeresen mégis mit lehet helyrehozi?
2021. szept. 29. 20:04
 44/72 anonim ***** válasza:
78%
21. ez a kislany a kepen nem oregszik? kesz csoda :D
2021. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
8%

44.-nek.


Nem mindegy, hogy 20-ból lesz egy nő 30, vagy 40-ből 50.

2021. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
89%
De az a nő aki 20ból lett 30, előbb-utóbb 30-ból 40, majd 40-ből 50 lesz. Szóval mit akarsz ezzel mondani?
2021. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
97%

#21: És te mennyit érsz x év után? Öregen, kopaszon, pocakosan?

A feleség is biztos szívesebben dug egy fiatal csődörrel, mint az öregedő, potencia gondokkal küszködő férjével.


Csak megkérdezem. Szerinted a képen szereplő nő egy öregedő, csoffadt pasira vágyik? XD

2021. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
22%

47.-nek.


Kihagytad a pénzt a képletből! Mehet a nő, de attól, hogy dugja a fiatal csődöre, nem lesz kocsija, lakása, pénze.

2021. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
68%
Nem lesz? Miért nem lesz? :) Szerinted egy nő csak a férje pénzéből tud megélni?
2021. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
78%
#48: Azt te meg honann tudod, hogy nem lesz? Lehet, jobban keres, mint a férje.
2021. szept. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!