Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Veletek fordult elő ilyen, nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek fordult elő ilyen, nők?

Figyelt kérdés

Hogy a pasitok megcsalt, de semmi jele nem volt, mindig ráért, ezerrel udvarolt, mobilja az asztalon, semmi titok, csak túl sok női ismerős a facen.

Viselkedése nem változott, semmi.

Kiderult csal egy házas nővel, aki akkor ír neki, amikor a pasim ráír, hogy lehet.



2021. okt. 10. 22:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Persze előfordul, de mégsem volt akkor olyan ügyes ha lebukott.
2021. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%

Nem.


Egy exem "csalt meg", nyilván azért írom idézőjelben, mert már azelőtt átlátszó volt, mint az ablaküveg, mielőtt bármi történhetett volna.


Van előnye annak, hogy gyerekként én voltam a kis mimóza. Felnőttként minden furcsa, atipikus rezdülését megérzem a partnereimnek. Azt is tudom sajnos, mikor rejteget valaki meglepetés ajándékot, csak próbálok rá nem figyelni, hogy ne szúrjam el magamnak.

2021. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Párom mindenben a szokásos formáját hozta minden mindig ugyanugy ugyanaz ugyabolyan érzelmi töltetű volt ahogy lenni szokott.


Leszámitva hogy az ágyban szex közben más dolgokat kezdett mondani.


Békésen aludtam mellette mint a kisangyal.

Erre azt álmodtam hogy megcsal.

Felébredve még röhögtem is rajta annyira elkepzelhetetlen volt


Aznap meg ejfelkor neki álltak csöngetni. Hát jött a szerető házhoz..


Igy visszatérve, azert elgondolkodtatók az álmok már így ezek után...

2021. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Jött a szerető a házhoz? Hozzatok haza? Mikor te otthon vagy? Ezt hogyan gondoltak?
2021. okt. 10. 23:30
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
A szerető miért ment a házhoz éjfélkor amikor te is ott vagy?
2021. okt. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a viselkedése nem igazán lett más. Ugyanúgy kedveskedett, bókolt, szeretgetett, mint azelőtt. Szex is ugyanannyi volt, hetente 3-4-5.
2021. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy tini csajt szedett ossze aki csóri totál szerelmes lett a páromba (nem tudta kivel kezd ki..),es az a levakarhatatlan lerázhatatlan tipusut.

Igy alakult az hogy annyira a párommal akart lenni vagy zavarta hogy velem van de szegényke nem birta ki hogy ne fekudjon rá éjfelkor a csengóre.


Ey mivel a párom tudta ki ez, be is hivta, meg eléggé latszott rajtuk hogy még én vagyok vmi kivulállo gyertyatarto féle, igy megvilágosodtam hogy mi van.


Persze szakitas miegyéb aztán az akkor már exem nekem adta a teloját is meg mindenféle segitséget tolem kért hogy en rázzam le a csajt. Meg plane fel is csinálta olyan okbol hogy kivancsi volt csak hogy ha akarna tdna e gyereket csinalni.


Szoval aztan ott volt a tini felcsinalva es nekem sirt az expárom oedig menekült előle. Sőt aztan engem hasznalt annak hogy kamuzzuk hogy kibékultunk meg minden sz.rt. help.


4.voltam

2021. okt. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
58%
Illetve 4# re ment válasz
2021. okt. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%

*jav

A caaj nekem sírt, az expárom pedig menekült tőle

2021. okt. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
38%

Hát ez az utolsó nem semmi 😆👌


Én pasiként írok. Az exfeleségem több mint 1 évig nem vette észre, hogy van szeretőm. Persze, görény vagyok. De megfordítom a kérdést, szegény nő mennyire xart le, hogy fel sem tűnt neki?! Csak mindig azt hajtogatta, hogy neki milyen rossz, neki mi hiányzik, hogy ő....stb.

2021. okt. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!