Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Veletek fordult elő ilyen, nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek fordult elő ilyen, nők?

Figyelt kérdés

Hogy a pasitok megcsalt, de semmi jele nem volt, mindig ráért, ezerrel udvarolt, mobilja az asztalon, semmi titok, csak túl sok női ismerős a facen.

Viselkedése nem változott, semmi.

Kiderult csal egy házas nővel, aki akkor ír neki, amikor a pasim ráír, hogy lehet.



2021. okt. 10. 22:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem, tudom. 🙃
2021. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, hogy egyforma a százalékunk a 21-es hozzászólóval, de engem nem csaltak meg, mert esélyt sem adtam rá. Ettől függetlenül szerintem is a megcsaló a lúzer.
2021. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Vagy csak észre sem vetted.....
2021. okt. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
62%
#23 Nem, mert nem hozzád hasonló nyomorékkal kezdtem. Elváltunk ,megmondhatta volna, a képembe vághatta volna, de nem volt mit. Egyszerűen nem olyan ember volt. Ahogyan én sem. De a hozzád hasonló retek fel sem fogja, hogy léteznek emberek, akiknek fontosabb a saját lelkiismeretük, becsületük a megcsalásnál.
2021. okt. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Te kis butus, még mindig nem érted. De hogy vágja oda a képedbe... Azóta is rajtad röhög 😆😆😆
2021. okt. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
49%

:-)))

Nem. Azóta is utánam kutakodik, nincs új párja és küldi a virágokat minden születésnapomra. És ennek hét éve. Hidd el, rajtad kívül léteznek normális emberek. Persze, én lennék a legboldogabb, ha lenne valakije de ez az ő döntése. Ettől függetlenül vicces, hogy te mindenkibe a saját lelkedben lévő sötétséget látod bele.

2021. okt. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Az én lelkem nem sötét, azt te azért látod úgy, mert hát a szemed a fejedben van. ☺️😉

Gondolom te lehetsz a főnyeremény, ezért sem tud elszakadni tőled. Irigy is vagyok nagyon🙄🙃

2021. okt. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

26 os, azert mert nincs nyilvánosan bevállalt új párja, még nem jelenti, hogy nem k.ogat valakit rendszeresen.

Ebből, hogy te egyedul latod, ne indulj ki ezzel en is többször megjártam.

Volt a képbe házas nő, akit nem lehet felvállalni es akit előttem ismert, stb

2021. okt. 15. 08:08
 29/29 anonim ***** válasza:
Ennyi.
2021. okt. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!