Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltad már meg a párod /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg a párod / házastársad? [szavazás]

Figyelt kérdés
Meséld el, hogy volt!

2021. nov. 26. 07:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
81%
Igen, én sokaknak mondom, hogy majd 40 felett nyilatkozzanak, amikor már az élet kicsit megrágta őket.
2021. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
70%
Igen, fel évig volt szeretőm, éppen tegnap rúgott ki. Fáj, de tuti hogy keresek másikat. Mert a kulso viszony stabilizálja a házasságom, nélküle már nam működne otthon. A férjem nem tud semmit, otthon béke van.
2021. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
48%
40 éves koromra örülök, ha marad libidóm csezdmeg. Most is épphogy pislákol csak a stressztől és a hormonális foggátlótól 😅
2021. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
53%

Igen, szexuálisan sokszor megcsaltam a párom.

Érzelmileg egyszer sem!

2021. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
89%
Én 40 leszek, és sokkal jobban kívánom, mint bármikor.
2021. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
78%
Na végre nem csak azt lehet olvasni, hogy mindenki szent. 40 után tényleg megváltoznak a dolgok, az előttem írók jól fogalmaztak.
2021. nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
84%
Pont ezért kategorizálnán be 30 alatt, 30-40 között és 40 felett. Valahogy nincs kedvem vitatkozni kis szerelmes naiv huszonévesekkel, akiknek éppen a jelenlegi párjuk a Galaxis közepe, és csak ő szép, az okos, a legszuperebb. Én is jártam ebben a cipőben, az igaz hogy az én összes szerelmemnek erőszakos külső beavatkozás vetett véget. Arrólsincs kedven vitatkozni, hogy idővel párkapcsolaton belül is veszít az ember a vonzerejéből, a tüskék már ott lesznek, az életben már bejön egy sor esemény, teendő, stressz. Ilyenkor már nem a szex körül forog a világ, aztán lehetnek hormonális változások is. A gyk-s szuper recept, a beszéljétek meg vagy válj el sem működik minden esetben. Akik meg szuper házasságban élnek, örüljenek neki, de semmi féle képpen se sztárolják már magukat, és az ítélkezést is tartsák meg maguknak.
2021. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek bár előre látom hogy ez leértékeléssel fog járni..

A férjemmel amikor kiderült, hogy nem minden megy úgy ahogy szeretnénk, de menteni akartuk a kapcsolatot, megegyeztünk nyitottházasságban. Nem is volt gond amég ő ment máshoz. Több év kellett hogy rávegyem magam, hogy lépjek. Az már nem tetszett neki és rendszeres botrány volt belőle.

Pedig mindig mindent tudott előre és leokézta.

Ismétlem, hamarabb kezdett eljárni, többször is ment , de nálam bukott meg a történet.

Mára annyira rossz lett a kapcsolat hogy válunk. 5évig tudtuk húzni a dolgot.


Jelenleg van egy másik párkapcsolatom. Soha semmi nem vinne rá, hogy megcsaljam őt. Még akkor sem ha nem működne a szex annyira. (de szerencsére működik)

2022. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
80%

Életemben kétszer csaltam meg nőt, egy-egy alkalommal, két barátnőmet. Amikor már mindent megtettem, hogy kimásszak a velük való kapcsolatból, ők szó szerint visszasírták magukat és ezzel meghatottak. Én meg úgy voltam, hogy egye fene, próbáljuk meg újra. De ezekben az erőtlen, alapvetően sajnálatra alapuló újralesztési kísérletekben sosem hittem, tudtam, hogy ezek csak virágok a kapcsolatunk sírjára. Ilyen helyzetben nem éreztem olyan nagy bűnnek az elcsábulást, és hát mi tagadás, régebbi nőismerőseim nem bízták éppen a véletlenre az elcsábításomat...


De ha valakit tényleg szeretek, nem csalom meg. Akkor erre igényem sincs.

2022. jan. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
83%
Oké, de mi van akkor ha minden okés, csak éppen libidója nincs a párodnak? Sok félrelépés csak testi vágy, és nem érzelmi. Pl. a feleségemnél a libidó egy nem létező fogalom, ezt be is vallotta. Van szex, csak éppen semmi kedve hozzá, nem élvezi. Nem, nincs olyan férfi vagy technika, körülmény ami miatt számára a szex élvezhető lenne. Emiatt már nekem sincs kedvem erőltetni vele. Ha lenne lehetőségem egy intelligens, érett és ugyancsak hasonló helyzetben levő házas nővel egy kifejezetten csak szexuális viszonyra, simán meglépném. A válás nem opció, köszönjük szépen egy jó családot nem teszünk tönkre! 🙂
2022. jan. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!