Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltad már meg a párod /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg a párod / házastársad? [szavazás]

Figyelt kérdés
Meséld el, hogy volt!

2021. nov. 26. 07:38
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
54%

Az első szerelmemmel csaltam meg 2 embert. Az első emberrel szakítottam a csalás után. Ezután pár évvel volt egy távkapcsolatom, és mikor nem volt itthon, többször együtt voltam az első szerelmemmel (aki egyik esetben sem tudta, hogy van valakim). Egyszer majdnem lebuktam az első szerelmem előtt, mikor egymás után találkoztam velük. Ugyanebben a távkapcsolatban volt egy alkalmim is, egy zenésszel egy koncert után. Egy másik kapcsolatban a pasi által bemutatott haverral csaltam meg, aztán dobtam a kapcsolatot és még párszor lefeküdtünk a haverral.

Kb. két hete volt egy alkalmim, akivel nem találkoztunk azóta, de kapcsolatban maradtunk. Nem tud róla, hogy a héten lefeküdtem mással. Soha semmi nem derült ki, egyik esetben sem. (Tudom mindenki véleményét, nyugodtan megkímélhettek a pocskondiázástól és a privátoktól is. Szexeljen mindenki úgy ahogy akar, azzal, akivel akar, kölcsönös beleegyezés mellett. Aki meg irigy, hogy vele nem fekszik le senki, az dolgozzon a saját problémáján.)

2022. máj. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
93%
Igazából én mai napig úgy vagyok vele hogy megvolt az oka annak amiért így alakult. A párom akit megcsaltam egyáltalán nem törődött velem és tudom hogy először szakítani kellett volna, de őszintén szólva sosem értettem hogy mi a baj köztünk. Viszont miután megtörtént az eset (megcsókolt egy másik férfi, én meg hagytam) másnap azonnal szakítottam mert úgy éreztem hogy semmi értelme nincs a kapcsolatunknak. Azért szerintem hogyha ilyen történik valakivel akkor az egy hatalmas jel arra hogy változtatni kell vagy valamit nem jól csinál.
2022. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
65%

Én megcsaltam a vőlegényemet egy házas emberrel. Egyszerűen egymásba szerettünk. Igaz előbb szakítani kellett volna (mindkettőnknek) de én hamar meg is tettem. A (most már) exem nagyobb összeggel tartozott nekem így várnom kellett egy kicsit, hogy visszaadja.

A házas férfi is beadta a válást.

Kicsit bánom a lelkiismeretem miatt, hogy nem vártunk mindkettőnk szakításáig.

2022. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy vagyok ezzel, hogy alapjában véve is hűséges típus vagyok, soha, senkit nem csaltam meg, de a legnyomósabb okom a hűségre, hogy nagyon sokáig kellett várnom, mire rátaláltam arra az emberre, akivel el tudom képzelni az életem. Nagyon sok csalódáson mentem keresztül, egyik komoly kapcsolatom sem úgy alakult, ahogyan szerettem volna és mindig én voltam, aki jobban szerette a másikat. Senki mellett nem érezhettem magam igazán nőnek, ezért amikor a párommal megismerkedtem, akkor én voltam a világ legboldogabb nője és ez így van már hét éve. Nincs az a pénz, vonzalom vagy bármi más, ami miatt ezt kockára tenném. Az ember idővel megtanulja megbecsülni azt, ami jó.
2022. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 Semuhi ***** válasza:
29%
Én régen fiatalon össze vissza csaltam.játszottam. Nökkel .. mamár hüséges vagyok ettöl semmi nem tántorithat el .. tudod ki keres egyböl mást ? Na ki nyersen irom : mert egy gyenge szar vagy nemtudsz egyedül meglenni muszály mást találnod mert egyedül gyenge vagy .. ha szingliként 10 en jelöltek be ment a tiltás nemkell alkalmi.. volt elég ...régen hiddel ..legyél nárcisztikus játsz a nökkel össze vissza aztán egyszer csak..nemérdekel hüség nem csak a másiknak fontos hanem .. nekedis ez egy elv .. egy elhatározás .. megkivánsz bárkit és bird ki ne csábitsd el van barátnöd.. a szerelem létezik ideig oráig ..aztán átalakul szeretetté szürke hétköznapokká na akkot kell megtartani figyelni rá kedveskedni megérteni .. ha megcsalnám elárulnám magamat .. aki megcsal gyenge aki egyböl máshoz rohan gyenge .. fun fact: a kutyák azért ragadnak össze szex után mert a nemiszervük megduzzad és folyamatosan megy a csaj kutyába a cucc és azért ragad össze hogy ne tudja más kutya megtermékenyiteni
2022. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
51%
Állandóan csalom.
2022. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
69%
Már lassan nem tudom számolni, hogy hányszor, de nem sok személlyel, csak több alkalom volt több személlyel. Jelenleg is van szeretőm. :) L
2022. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 Semuhi ***** válasza:
66%
Szerintem ha szereted a párod ne csald meg hameg megcsalod dobd ki jobbat érdemel nálad :D pl olyat aki ha probléma van a párkapcsolatban nem megcsalasba menekul hanem a kommunikácioba
2022. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
40%

Jó lenne, csak nincs kivel. Nem, nem vagyok nő, mielőtt 30-40db levelet kapnék az ajánlatokkal. Gondoltam leírom, mert már sokszor volt rá példa! :)

Nem a szex hiányzik annyira, inkább a lelki dolgok, dugni dughattam volna már 100X.

2022. júl. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
38%
#49: És miért nem keresel partnert? Én tudatosan kerestem több mint egy évig, de találtam, boldog vagyok, szép az élet.
2022. júl. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!