Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltad már meg a párod /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg a párod / házastársad? [szavazás]

Figyelt kérdés
Meséld el, hogy volt!

2021. nov. 26. 07:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%
20: Én azt nem értem, hogy miért jöttél össze olyan nővel, aki ennyire libidóhiányos. Az elején nem derült ki? Nálam ez fontos szempont a párválasztásban. Nem tudom elválasztani a szex iránti vágyat az egyéb erényektől, mert emiatt úgy érzem, hogy nem is szeret, függetlenül attól, hogy csak engem nem kíván-e, vagy magát a szexet. 19-es voltam.
2022. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
22%
Sokszor!
2022. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lepontozni, mert nem követem a divatot, de nem. Soha nem csaltam meg senkit.

Korábban főleg a Magammal szemben állított alapvető elveim miatt nem tettem meg, mert érzelmileg nem igazán kötődtem senkihez. Viszont van értékrendem ami nekem fontos, és ehhez tartottam is magam mindig. Soha nem voltam csaló, nem is leszek. Sem pedig senki szeretője. Számomra ez alap, hogy tükörbe tudjak nézni.

Most már érzelmi alapú is a hűségem, mióta a férjemmel együtt vagyunk, (12 éve). Ő az egyetlen férfi, akibe szerelmes lettem. Egyszerűen nekem nem kell senki más. Tőle mindent megkapok amire vágyom.

Én azon az elven működöm, hogy egy kapcsolatot igyekezzünk megjavítani, ha nem jó, ha elromlott, de ehhez persze 2 ember hajlandósága kell. Ha nem megy a dolog, inkább előbb zárnám le a kapcsolatot, minthogy emberileg olyan aljas szintre süllyedjek le, mint a megcsalás, mert szerintem így tisztességes. Ennyi.

36/N

2022. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
40%

23. Képzeld, sokan meg nem találják meg a párjukat, de egyedül sem akarnak élni. Ha én is megkapnám a páromtól azokat amiket szeretnék, nem lépnék félre soha. Viszont a pártalálás nem egy online shop hogy kiválasztom milyen embert szeretnék. Lesz egy csomagod, benne jó és rossz tulajdonságokkal. Az elején észre sem akarod venni a rosszakat, később azt hiszed hogy majd változtat rajta, később meg bele törődesz. Főleg ha a jó tulajdonságaival mérsékelni tudja a rosszakat.

Eleve alig találni olyan partnert, akivel van vmi közös hullámhossz, azonosak az értékeitek stb. Majd ha ez oké, akkor még a szexben is legyen szuper? Na ez csak keveseknek jön össze! Én a szexet beáldozom azért hogy emberileg normális, legyen neki esze a pénzhez, legyen jövőképe és a céljaiért küzdeni tudjon. Én akkor válnék el, ha ezek nem működnének! Ugyanis egy családot nem a szex működteti. Egyébként meg a többségnek pontosan a szexszel van a baja, nem hiába van rá ekkora kereslet! Dobj el egy kavicsot, tutira kanos férfira esik rá, ellenben olyan nőt találni akinek van libidója és még én is bejövök neki, az kb. 5000:1-hez, de szerintem még erősen optimista is voltam. Egy nőnek nem a szexszel szokott problémája lenni, hanem azzal, hogy kifogott egy totál idiótát. A férfiaknak meg azzal van a bajuk, hogy a nőknek piszkosul alacsony a libidója. Nem lenne ennyi kanos pasi sehol, ha otthon lenne normális és kielégítő szex. Te mint nő nagyon egyszerűen rávágod hogy te nem ismersz kompromisszumokat a szex terén. Te mondhatod, egy férfi nem. Én meg sosem találtam szexuálisan aktív nőt, ellenben rendeset, kulturáltat, iskolázottat rengeteget. Nálam ez, nálad az.


Vagy elválhat a férfi, ugrik a család meg minden ezzel járó dolog, lelkileg megviseli, szex meg utána sem lesz. Egy nő zer meg ezer hapsi közül válogathat, szerinted egy frissen elvált 40-50 körüli férfinek milyen a piaci értéke? Én társkeresőztem úgy is mint elvált férfi, tökéletes anyagi hátérrel, biztonságot nyújtó egzisztenciával, diplomás vagyok, nyelveket beszélek, nem vagyok fatökű, kizárólag gyermekkel rendelkező nőket kerestem, külsőre elég lett volna a tökéletesen átlagos is. Csak mondom, magas vagyok, felesleget nem találsz rajtam, nem kopaszodom, adok magamra. Szerinted? Nem hogy nem írt rám senki, egyetlen levelemet sem méltatták válaszra. Tehát még egyszer: elvált, gyerekes, átlagos külsejű nőknek írtam, lakást, autót, egy jó életet biztosítottam volna. Mellette egy igényes negyvenes férfi jutott volna pluszba. Nem kellett senkinek.

Akkor innentől kezdve minek váljak el? Van lányom, nem hagyom el. A feleségem 5 perc alatt talált volna magának férfit, én meg őszüljek meg a magányban meg az elutasításban. Hagyjuk már! A lányom körül meg ne legyen már idegen férfi.

2022. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
87%

24. Ezzel én mit kezdjek? Semmi közöm hozzá, hogy te milyen életet élsz, milyen ember vagy és milyen kifogásokat keresel a tetteidre.

Én szimplám Leírtam azt, hogy én hogyan élek és hogyan gondolkodom a megcsalásról.

Nekem mindenek előtt vannak elveim amikbe ez nem fér bele. Pont. Számomra sem volt minden kapcsolat habostorta. Több szakításon túl voltam több év alatt, ( és egyik páromat sem csaltam meg, pedig messze nem kaptam meg tőlük mindent amire vágytam) mire megtaláltam azt az egy embert akivel minden klappol, érzelmi szinten, és szexuális szinten is. És Igen, az én döntésem volt, hogy nem érem be kevesebbel, ezért nem elégedtem meg olyan partnerrel, aki mellett valami hiányzott. ( Mint írtam , aki mellett hiányzott valami, azt sem csaltam meg, és hosszútávon nem is maradtam velük együtt mert képtelen lettem volna így leélni egy életet.)

Az, hogy te megalkudtál, majd aztán ezzel magyarázod az esetleges hűtlenségedet, ez a te problémád, a te dolgod. Bár elég gyenge kifogás, hiszen az egész kínodat magadnak generáltad, ettől függetlenül Nem kell magyarázkodnod. Nem érdekel és nem is tartozik rám.

2022. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
57%
25. Valóság csak egy van, és senki sem azonos felszereléssel állt rajthoz. Én sem léptem félre pedig lett volna kikkel. Az idő elment, ma már nagyon bánom hogy nem tettem meg. Lelkiismeret furdalásom még csak minimális sem lenne. Lenne aki mellett fel sem ötlene bennem a dolog, de jelenleg simán megtenném. A házasságom ezt váltotta ki belőlem.
2022. jan. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
90%

24- es valaszolonak:

Akkor én kivétel vagyok! Én no vagyok es a szex-szel volt problemam, azert hagytam el a parom. Pontosabban amiatt hagytam el a parom, mert majd megorulok egy bizonyos masik pasiert, hogy szexelhessek vele. A parommal nem szexeltem az utobbi evekben. Vele nem volt kedvem, piszkosul alacsony volt a libidóm vele.

Ez a bizonyos pasi 40-50 éves, aki kéne nekem, és piaci értéke 100 millió nálam!!!😄. Nem diplomas, nem beszel nyelveket, nem muvelt, nem magas, nem tipikusan jokepu, panelben lakik, kopaszodik, talan merevedesi zavarokkal is kuzd dohanyzas miatt es huszeves autoval jar.😄... és en megőrülök érte...

2022. jan. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
83%

27. Te vagy a nő, te választasz! Mindig az a pasi jár jól, akit egy normális nő választ. Szerinted egy átlagos férfi kit választhat? Egyáltalán mi az hogy választás? Én hiába vagyok jelen az összes platformon, hiába pörgök az életben, hiába vagyok igényes, kommunikálok jól, hiába van saját felépített életem, ha nem választ egyetlen nő sem, akkor egyedül maradok.


Ezzel szemben egy nő akkor van egyedül, ha ő egyedül akar élni. Óriási különbség! Oké én értem, hogy egy nő értéke 99%-ban kimerül a szexben a férfiaknál. Vagyis 99%-ban a szexet nézik elsőre. Viszont akkor is a nőké a lehetőség. Én férfiként ott vagyok valahol a szürke masszában, hiába kapálózom. A szeretői viszonyt meg a párkapcsolatok esszenciájának tartom, mivel ott töményen van jelen a férfi és a nő. Valami isteni csoda az, amikor egy férfi szerető lehet vagy neki van szeretője. Én adnék az életemből 10 évet ha 1 évig lehetne szeretőm. Tulajdonképpen negyven X évig sosem volt részem jó szexben, sosem éreztem hogy valaki ragaszkodna hozzám, sosem éreztem hogy bárki is felnézne rám vagy szeretne. Én voltam mindig is akinek dolgoznia kellet, a problémákat megoldania, aki hozza a pénzt, akinek mindig mindenre figyelnie kellett. Amikor meg szóvá tettem hogy egy köszönöm jól esne, akkor meg az volt a válasz hogy minden férfi ezt csinálja, úgyhogy ne legyek már nagyképű. Az az előtti kapcsolataim sem voltak jobbak.


Sőt, tömény egy évért beáldoznám azt is, hogy utána vihetne a Rex Humánum.

2022. jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
94%

24-es

"Képzeld, sokan meg nem találják meg a párjukat, de egyedül sem akarnak élni." - Ezt a felelősséghárító felfogást, hogy hát muszáj együtt lenni valakivel, aki hajlandó volt összejönni velem... képzeld mások 6-10-15 vagy még több évig keresik a párjuk 15-16 éves koruktól, tapasztalnak, fejlődnek, megismerik önmagukat és a párkapcsolati elvárásaikat. Én is jártam több lánnyal is, voltam 6 évig egyedül, de 28 évesen megtaláltam azt, aki "tökéletes" számomra. Inkább az életed elején kellene ezekkel a dolgokkal megküzdeni, nem benne maradni egy rossz kapcsolatban, aztán mártírkodva hősnek beállítani magad, hogy mi mindent feláldoztál a házasságodért, és kénytelen vagy megcsalni, mert te vagy az áldozat...

"Viszont a pártalálás nem egy online shop hogy kiválasztom milyen embert szeretnék." - Ööö... de. Kb olyan. Megtetszik valaki, megismered (persze, ha ő is akarja - de azért elég sokmindenkivel lehet ismerkedni), és ha mégse illetek össze, akkor nem erőlteted. Ha pedig összeilletek és több hónapig működik a dolog, onnan már nagy eséllyel lesz jó kapcsolat, ha mindennap tesztek érte.

"Az elején észre sem akarod venni a rosszakat, később azt hiszed hogy majd változtat rajta, később meg bele törődesz." - Fatökű vagy, aki homokba dugta a fejét. Most meg úgy állítod be, mintha ez elkerülhetetlen lenne mindeni számára, pedig pont erről szól az ismerkedés és az, hogy ha nem tesz a másik a kapcsolatért, vagy nem illetek össze, akkor nem elveszed, hanem kersel mást, akivel működik a dolog. Konfliktuskezelésed nulla, és gyáva vagy kilépni egy rossz kapcsolatból.

"Eleve alig találni olyan partnert, akivel van vmi közös hullámhossz, azonosak az értékeitek stb. Majd ha ez oké, akkor még a szexben is legyen szuper? Na ez csak keveseknek jön össze!" - Persze, ha nem tudod mit szeretnél az életben és mit vársz egy párkapcsolattól és nem szeretnél éveket "pazarolni" arra, hogy megismerj embereket (már alapból céltudatosan keresve), akkor ez igaz. De minek is az önismeret a tapasztalás és a keresgélés, ugye?


Minden egyes mondatodra tudnék reagálni, hogy mekkora egy felelősséghárító baromság. De akkor órákig írhatnám... Mondom ezt a saját és hozzám közel álló emberek tapasztalatai alapján is. Nem azzal van a baj, hogy te megalkudtál és naívan, bután benne maradtál egy számodra nem kielégítő kapcsolatba, hanem hogy ebből elméletet gyártasz és kivetíted mindenkire, hogy ez így működik és kész. Nem, nem így van. Az ember tehet érte, hogy boldog párkapcsolata legyen, és rááldozhatja sok évét. Te nem áldoztad rá az időt, energiát, nem tettél érte. Ez vagy te, de mások máshogy működnek.

És megsúgok mégvalamit. A nők libidója nem sokkal alacsonyabb, mint a férfiaké úgy általánossagban, csak vannak, akik értenek egy harmónikus kapcsolatba a jó szexuális élet működéséhez, és vannak akik nem.

2022. jan. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
45%

24-27-es!

Ja,ennek a bizonyos kinezett pasinak szeretoje akarok lenni, de őrületesen nagyon akarnám....😄de ő nem akarja. Mert hűséges.😊

Van olyan férfi, aki nem akar szeretőt magának.

Amúgy akarna engem, nem azzal van a gond, hogy nem tetszem neki. Már többször megcsókolt...😇

Adnék az életemből 10 évet, ha 1 évig a szeretője lehetnék, úgy csókol ez a pasi...de komolyan. De hiába kapálózom.🙂

Felnézek rá, imádom, istenítem egy éve. Esténként imába foglalom a nevét.😊

2022. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!