Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minek flörtöl, ha azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek flörtöl, ha azt mondja szeret, jó vagyok neki, nem hagyna el? Férjem időnként nőknek írogat, pl. akiket kiszemel a munkahelyén, de volt már olyan, hogy utcán szólított le valakit. Számot, e-mail címet cserélnek és flörtöl velük, szexet akar.

Figyelt kérdés
Még nem sikerült senkit ágyba vinnie. Nekem azt mondja, hogy szeret, tetszem neki, a gyerekeket is szereti. Azt mondja nem hagyna el minket semmi pénzért. Akkor minek flörtöl? Vagy én vagyok maradi?

2021. nov. 26. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy elég

miért tűröd a megcsalást? Csak rosszabb lesz

2021. nov. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az utcán, bevásárló központban is állandóan stíröli a nőket.
2021. nov. 26. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem férfi, hanem egy kanos majom. Sajnálom, hogy nőként ilyennek az áldozata vagy, pláne a gyereke(i)d!
2021. nov. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minrk vagy vele? Igazából tégedminősít a dolog. Ostoba vagy és befolyásolható.

Ha azt mondom szép vagy és kedvellek, lenyalod a cipőm talpát? Ugye, hogy nem. Akkor ideje megszabadulnod egy ilyen szr alaktól is.

2021. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Szia kérdező!


Nincs egy dögös hugod, aki pont olyan buta, mint te?

Szívesen megismerném.

2021. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem lehetne empatikusabban is kommunikálni a kérdezővel. Azért elég szr azt megélni, hogy nem vagy vonzó a partnerednek annak ellenére, hogy a lelkedet kiteszed neki. Arról nem is beszélve, ha gyerekeik vannak. Lehetne annyi a férjében, hogy megbecsüli, hogy egyáltalán nem hagyja el magát a gyerekek mellett… Arról nem is beszélve, hogy egy átlag 30 pluszos magyar apuka hogy néz már ki, de őszintén? Pedig ő nem szült, vagy vezet háztartást egyedül többnyire. :DDD Nem Te vagy a szánalmas, hanem a férjed, akit hogyne elhagynál és egy pillanat alatt kapnál más férfit mindegyik ujjadra, ő lenne a legjobban felháborodva, hogy egy szent szövetséget rúgtál fel kalandozások miatt.

Viszont ebben tényleg ne legyél partner. Ki fog zsiregelni Téged lelkileg előbb-utóbb. Ekkora szrzsák nem érdemel ennyit.

2021. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
*hogyha elhagynál
2021. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!