Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, csinálnátok ilyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csinálnátok ilyet? Aljas vagy sem, hűségtesztnek vetném alá a páromat.

Figyelt kérdés

Szeretnék egy barátnőt vagy egy csinos lányt, aki bepróbálkozik a barátomnál.


(A munkahelyen állítólag több nőnek is csapja a szelet, de nem tudom bizonyítani.)


Ha bárki segítene évben a hűségtesztben nem lennék hálátlan. Cserébe én is tesztelhetem más párját, hogy mennyire hűséges



2021. nov. 29. 14:51
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ebben*
2021. nov. 29. 14:51
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Én biztos nem csinálnám. Általánosságban nem hiszek a pletykáknak, tehát ha egyetlen ember azt mondaná, hogy a párom Marinak csapja a szelet a munkahelyen, azt még önmagában nem hiszem el, mert az ember hajlamos akár alaptalanul vagy rosszindulatból két embert összeboronálni. Viszont ha több helyről azt hallom, hogy a pasim több csajnak is udvarolgat a munkahelyén, az elég alapos ok lenne a szakításra: ilyen pletykák nem kezdenek akárkiről terjedni.
2021. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem csinálnám. Gerinctelenségnek tartom.
2021. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%

Ez eleve hülyeség, attól, hogy Sárira akit kinézel neki nem megy rá, még lehet, hogy Gizivel megcsal. Sok munkahelyen, baráti társaságban belefér a flörtölgetés, ez önmagában semmit sem jelent.

Ki mondta, hogy csajozik, és mit mondott?

2021. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
92%
Nem tudnál egy kolléganővel beszélni négyszemközt?
2021. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Milyen érzés lenne ha veled csinálnák?
2021. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy a négyes mondja. Ez a tesztelgetés pont ezért "pontatlan". Mindemellett, ha kiderülne, hogy engem tesztelget valaki ilyetén módon, annak kívül tágasabb.
2021. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Ha ezt a párommal ketten nem tudom megoldani, és nem bízok benne, akkor nekem megette a fene azt a kapcsolatot.

De miért másabb a te módszered?

1. Lebukik a beépített emberrel, bukik a kapcsolat.

2. Nem mozdul rá a beépített emberre. De lehet azért, mert nem jön be neki/gyanús/másra hajt... ki tudja miért. Ezután biztosan hiszed majd, hogy egy szent? Nem hiszem. Ilyen szintű bizalmatlanság és bizonytalanság - bukik a kapcsolat.

3. Te buksz le, hogy ilyen eszközökhöz folyamodtál - bukik a kapcsolat.

Szerintem nem jó ötlet.

2021. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
Ha a párod megtudja, hogy tesztelted, akkor azért készülj fel,hogy visszanyalhat a fagyi.
2021. nov. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem, én ilyet nem csinálnék. Ha nem bízok a páromban, jobb szakítani. Nem kell bizonyítani semmit. Az bőven elég szakító ok, ha hiányzik a kapcsolat egyik alapja, a bizalom.
2021. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!