Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után tudsz újra bízni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után tudsz újra bízni?

Figyelt kérdés

Ha külön mentetek és lett új párod. Százezer százalék a bizalmad, vagy akit egyszer vki megcsal, úgy összetörik vmi odabent, hogy utána soha senkiben...?


Annyira hiányzik az életemből a totális bizalom, az az igazán biztos biztonságérzet...



2021. dec. 3. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
hát sikerült már felálnni utána, de az utolsó óta nem érzem h valaha is menne újra vagy akár van értelme is ha úgy is ugyan az lesz a vége...
2021. dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Megcsalás nélkül sem bízom száz százalékban. Évekkel az összeköltözés után vagyok úgy, hogy jó, most már nem kell folyamatosan résen lennem, elrugaszkodásra készen.


Nem vagyok hülye, látom mennyi ember nézi madárnak a másikat.


Én szeretem tetőtől talpig kiismerni a másikat, minden rezdülésével együtt, hogy utána már csak azt figyeljem, abban van-e változás. Addig résen vagyok, indulásra készen. Ez nem jelenti azt, hogy nem szeretem a párom, de nem építek olyan dolgokat körénk addig, amit bánnék, ha le kellene rombolnom hamar. És mindig van fenntartva egy hátsó kijárat úgymond, amin távozhatok, még ha veszteségekkel is akkor már, de soha vissza nem nézve, nem kérve és kérdezve semmit.


Valahol mindig éber maradok. Nem féltékeny, de éber. Az időm kincs, nem töltöm egy percnél sem tovább, mint ameddig tart az, amiben megegyeztem valakivel.

2021. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy.
2021. dec. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Fu de egy hányinger ez a 2#
2021. dec. 4. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Kettes írja jól. A mai világban, amikor mindenkinek a telefonján elérhető millió ember, amikor nincsenek már korlátok ilyen tekintetben, résen kell lenni. Nem azért, hogy lebuktasd meg nyomozz meg kiderítsd. Hanem hogy időben összepakolj és lelépj.
2021. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!