Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Álmomban megcsaltam a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban megcsaltam a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Fordult már elő veletek ilyen? Persze tudom, hogy csak egy álom, nem én irányítom, de azért kicsit szarul esett mert a való életben nem tennék ilyet. Mit gondoltok erről?


23F



#Ezmostmivolt
2021. dec. 10. 07:22
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ha valaki a részletekre kíváncsi, inkább nem írnám le, még azt is szégyellném.. (elég annyi, hogy nem volt szex)
2021. dec. 10. 07:24
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
Mi vagy te, ovis kislány?
2021. dec. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem, egy érző ember. Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, kérlek takarodj a kérdésem alól.
2021. dec. 10. 07:36
 4/20 anonim ***** válasza:
8%
Nyifinyafi.
2021. dec. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

Álmaimban valahol már jöttél felém,

Álmaimban valahol már vártalak én,

Szálltunk a boldogság kéklő vizén,

Velence tündéri alkony tüzén!


Álmaimban valahol már imádtalak,

Álmaimban valahol úgy kívántalak,

Meghalok érted, s a szívem úgy fáj!

Mert nem szeretek soha mást én már

2021. dec. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
81%
Én rendszeresen az egyik volt osztálytársammal szexelek álmomban.
2021. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

nincs semmi jelentősége

ha nagyon érdekel a dolog, olvasd el az álmoskönyvben, hogy mit jelent

2021. dec. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Semmit. A párom is állandóan rá van feszülve a témára, "rosszul esik" neki ha mással dug álmában. Én meg ez a hahó, ez csak egy álom...

Én pl. egyszer álmomban hármasoztam a párom szüleivel, na akkor pl. én is furán éreztem magam, de csak 2 percig, mert ez egy álom, nem is én irányítottam.

25N

2021. dec. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, én olyan orbitális baromságokat szoktam álmodni...nem jelent semmit. Nem csak olyat álmodsz amit szeretnél.


Nem számít. Álmodban csinálsz olyan dolgokat amiket akarsz, amitől félsz, legtöbbször szürreális.

Ne foglalkozz vele.

2021. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

5# Ez tök jó, tetszik!


Igazatok van!

Ment a zöld kéz mindenkinek :)

2021. dec. 10. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!