Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most akkor ez hogy is van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez hogy is van? Válnak vagy nem válnak a feleségek, amíg kicsi a gyerek és kiderül a megcsalás?

Figyelt kérdés
Itt többnyire azt olvasni, nem. Akkor simán mehet a buli ;)
2021. dec. 17. 14:31
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
81%
#1 én is a gyakori alapján tervezem az életem
2021. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
79%

Sokan nem válnak, de aki nem válik nagyrészt az anyagiak miatt.

Két embert földönfutóvá tenni sem jobb mint egy házban élni de szinte csak “haverokkémt”

2021. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
70%

Úgy örülök, hogy 37 előtt nem házasodtam, mert mára elvált lennék x gyerekkel :D


Jövőre megyek férjhez egy már elvált férfihoz. Hátha nem válik többször :D

2021. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
94%

Mi ebben a buli?

Amúgy ez mindenki vérmérsékletén múlik, kisgyerek mellett hamarabb lépni lehet, észre sem veszi, hogy nincs és sosem volt apja.

2021. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
91%

"Akkor simán mehet a buli ;)"


Ha te a gyakori alapján próbálsz a nők viselkedésére következtetni, abból az jön le, hogy az életben nem volt dolgod nővel. És milyen jól is van ez így.

2021. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
15%
8as nagyon nevetek 🤣 egyébként igazat írsz. Csak itt ilyen kemények a nők. A valóságban az anyagiak és a gyerek érdekében maradnak és magukra erőltetnek egy kis látásproblémát. 🙂
2021. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
90%

Én elváltam, a gyerekünk 1.5 éves volt. Ez nem tartott vissza. Inkább egyedül, mint egy pináról pinára szálló aljas lénnyel együttélni. Gusztustalan.

A többieket meg szánalmasnak látom, akik különböző kifogásokkal együtt maradnak ilyen faszikkal, mellette meg rinyálnak. Megérdemlik. Ezt választották.

2021. dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim válasza:
100%

Erre nincs általános recept.

De mondjuk, ha valakinek gyereket csinálsz és ez a legfontosabb szempont, ahelyett, hogy felelős szülőként viselkedj, akkor inkább nem mondok semmit.

2021. dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
98%
És a nő lesz a hibás, hogy "a gyereknek nincs apakép". Nincs hát, mert pinákra vadászik.
2021. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
8%

19.-re.


A kettőnek mi köze egymáshoz? Attól, lehet valaki a világ legjobb ÉDESAPJA, hogy anyun kívül másokat is megrak.


És igen, egy nő is lehet tökéletes ÉDESANYA attól, hogy többen kezelgetik.

2021. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!