Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most akkor ez hogy is van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez hogy is van? Válnak vagy nem válnak a feleségek, amíg kicsi a gyerek és kiderül a megcsalás?

Figyelt kérdés
Itt többnyire azt olvasni, nem. Akkor simán mehet a buli ;)
2021. dec. 17. 14:31
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:

Elhiszem.

Nálunk én kezelem a pénzt. Mindent. És jó apa is.

2021. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
97%

"Imádom a rakott krumplit! Sok tejföl, sajt, fehér kenyér, kovászos uborka. De nem tudnám minden nap csak az enni. ÉS TE SEM!"

Egy emberi lény nem rakott krumpli. Szívesen. Marhára ócska hasonlat egy embert egy tepsi kajával összehasonlítani. Maradj szingli, aztán baszhatsz jobbra-balra, gyűjtheted az összes nemi betegséget is a repertoárodba anélkül, hogy megfertőzöd tök feleslegesen azt az embert, aki egy életre bizalmat szavazott neked. Nem. A gumi sem csodaszer. A szádra pl. nem pakolod fel a gumit.

2021. dec. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
0%

62.-re.


"...azt az embert, aki egy életre bizalmat szavazott neked..."


És ezt épp elmével ki hiszi el??? Ez olyan ígéret, mint az "Ingyen sör és örök élet.", vagy amikor anyuka azt mondja a gyerekének, hogy ő mindig ott lesz, miközben 1 perc múlva meghalhat.


"...gyűjtheted az összes nemi betegséget is a repertoárodba..."


MINDIG, kapcsolatban is, csak gumival! Nem kell betegség, sem baba, sem gyerektartás!!!


Te sosem léptél félre, és sosem váltál?

2021. dec. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
74%
59 Nagyon igazad van!
2021. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
100%

#63

1.Az hiszi el, aki azért mondja ki azt a bizonyos igent. Most nem az eleve heccből házasságot kötőkről van szó. Aki nem bír a vérével az meg viselje el a következményét, a válást. Nem mindenkinek van gusztusa olyan emberhez, aki a 20. idegen ember után akarja körbenyalni. Ha nem tudsz monogám maradni, az a te problémád. A másik félnek viszont joga van nem benne maradni egy rakás fosban. Ennyi.

2.Akkor megismétlem, mert nem fogtad fel. A gumi sem csodaszer minden ellen. Átereszhet, elszakadhat, vírusos nemi betegségek ellen csökkent védelmet nyújt. Kapis?

3.De elváltam. Pontosan egy aljas, hűtlen, és emiatt gusztustalanná váló fasztól. Van még kérdésed?

2021. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és kihagytam neked még egy választ. Nem. Nem léptem félre soha, pedig már lassan 50 leszek. Nem azért házasodtam, vagy léptem kapcsolatba valakivel, hogy x idő múlva majd egy tepsi rakott krumpliként tekintsek rá, amire majd ráunok, ha azt eszem mindennap. Aztán agyba-főbe basszak mellette másokkal,mert pl. jó időnként rántott húst is enni, ha már a kaja hasonlatnál vagyunk.Én tiszteltem, szerettem a volt férjem, kapcsolataim. Nem lettem volna képes őket hátbaszúrni a nemi szervem miatt. Ahol nincs tisztelet, valódi szeretet, na ott tényleg rendszeres a csalás. Ebben viszont nem kötelező benne maradni, hogy a csaló félnek meglegyen a biztos pontja, mellette meg azt csinál amit akar. Egy nagy lófszt a seggébe, és nem asszisztencia a dolgaihoz.
2021. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
100%

Két ilyen esetet ismerek konkrétan. Mindkettő elvált, csúnya vége lett, megviselte a gyerekeket, mindenkit.

Tudod van egy karma. Pl.idős korodra már lógni fognak a tökeid és ráncos leszel, akkor már nem fogsz kelleni a feszes-seggű-mellű-agyú barátnődnek sem, a gyerekeid leszarnak, nem lesz senkid és egyedül fogsz megdögleni a fingszagú foteledben, a szomszéd is akkor vesz majd észre, mikor nem tudják megállapítani, honnan jön a bűz. Persze rövid távon izgalmas az új finom, ropogós pnci.

2021. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
100%
A karmában nem hiszek, de tény, hogyha valaki fiatalon önző moslék, akkor időskorában majd megissza a levét. Ha te szemét vagy a gyerekeiddel, a feleségeddel, a családoddal, akkor egyedül döglesz meg. Majd a tűzoltók fogják megtalálni a magányos rothadó hulládat.
2021. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!