Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most akkor ez hogy is van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez hogy is van? Válnak vagy nem válnak a feleségek, amíg kicsi a gyerek és kiderül a megcsalás?

Figyelt kérdés
Itt többnyire azt olvasni, nem. Akkor simán mehet a buli ;)
2021. dec. 17. 14:31
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
16%

A feleségnek a saját egóját el kéne felejtenie a gyermeke javára.

Mert mit akar egy elvált, kisgyerekes nő, ha nem pénzes és/vagy fullos?


Meg mennyi ész kell ahhoz, hogy tudja: MINDIG van és lesz nálánál szebb, fiatalabb, finomabb, izgalmasabb csaj? [link]

2021. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
94%

"A feleségnek a saját egóját el kéne felejtenie a gyermeke javára."

Te nyugodtan elfelejtheted. Sok hozzád hasonló önbecsülés nélküli lúzer van.

"Mert mit akar egy elvált, kisgyerekes nő, ha nem pénzes és/vagy fullos?"

Azért, mert elváltam, meg nem vagyok "fullos", még nem vagyok alávalóbb másoknál. Ők is büdöset szarnak, szóval nincs megkülönböztetés.

"Meg mennyi ész kell ahhoz, hogy tudja: MINDIG van és lesz nálánál szebb, fiatalabb, finomabb, izgalmasabb csaj?"

Na pontosan ezért nem fogom elbaszni még jobban az életem egy aljas, hűtlen fa.szkalap miatt. Na meg mindig lesz más férfi is. 😉

2021. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
100%

"A feleségnek a saját egóját el kéne felejtenie a gyermeke javára."


AKinek felesége és gyereke van, az ne dugjon félre.

Nyugi, a férjeknél is mindig van gazdagabb, jobb képű pasi, akikkel majd ő is félre dug, vagy lelép vele.


"Mert mit akar egy elvált, kisgyerekes nő,"

A gyereknek van apja is! Apuka majd szépen fizet gyerektartást és hozzájárul a gyerek neveléséhez, életével kapcsolatos dolgok megoldásához, mint beteg gyerekre vigyázás, ha anyuka nem tud.....

És ugyanezek a gyökerek vannak felháborodva, hogy miért az anyuka kapja a gyereket.

2021. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak megjegyzem, hogy az #51-eshez hasonló gyökerekhez hozzá sem mennék, illetve megcsalás sem kéne, hogy elváljak tőle :D
2021. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
100%

51 Lehet, hogy csak a nők működnek így, de tőlem jöhetne helyesebb, izmosabb, izgalmasabb pasi, ha szeretek valakit akkor nem kellene más.

Ha egy férfi már megállapodott, elvett egy nőt, van(nak) gyerek (ek), akkor ne az újdonságot, izgalmat keresse más nőkben. Ha már úgy döntött hogy megházasodik és családapa lesz, akkor vállalja a felelősséget. Aki meg nem akar élete végéig egy nővel lenni, az ne házasodjon meg, hanem d*gja a nőket világba, ha olyan életet akar. Ilyen egyszerű, el kell dönteni mi a fontosabb.

2021. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
100%
#51 Remélem te is tudod, hogy MINDIG MINDEN férfinál is van sármosabb, jobb testű, vonzóbb, izgalmasabb...akkor a nők is lépjenek velük félre úgy ahogy a hozzád hasonlóan gondolkodó férfiak?
2021. dec. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
8%

55.-re.


Ezt írod: "Ha egy férfi már megállapodott, elvett egy nőt, van(nak) gyerek (ek), akkor ne az újdonságot, izgalmat keresse más nőkben. Ha már úgy döntött hogy megházasodik és családapa lesz, akkor vállalja a felelősséget. Aki meg nem akar élete végéig egy nővel lenni, az ne házasodjon meg, hanem d*gja a nőket világba, ha olyan életet akar. Ilyen egyszerű, el kell dönteni mi a fontosabb."


Imádom a rakott krumplit! Sok tejföl, sajt, fehér kenyér, kovászos uborka. De nem tudnám minden nap csak az enni. ÉS TE SEM!

2021. dec. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
100%
Miért hiszi azt mindenki, hogy az elvált anyukák mind kétségbeesetten pótapukát akarnak találni? Van ilyen is az tény, de a többség pont, hogy nem akarja megint túlságosan lekötni az egész életét. Sokaknak bőven elég együtt "járni" valakivel.
2021. dec. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
62%

Többségében nem válnak. Minek?

A többi se jobb.

Én se engedtem át a férjemet senkinek, nem majd egy másik nőre fogja költeni a pénzt, nyaralgatni meg boldogan élni,míg én kínlódok mint egyedülálló anya,míg ő kéthetente 2 napra eljátsza a szuperaput? Pedig bármilyen hihetetlen nekem is van saját lakásom,normálisan keresek és hitelünk sincs.

Félrelépten én is ahogy alakult valaki. Nekem is jár a buli! 😆

2021. dec. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
100%

#59

Valamelyik házasság mellett is költ a szeretőire. 😉A volt férjem is ezt csinálta. Haza meg semmit sem hozott. A gyereket is leszarta. Szóval a házasság sem garancia semmire, hiába marad meg a látszat.

2021. dec. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!