Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most akkor ez hogy is van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez hogy is van? Válnak vagy nem válnak a feleségek, amíg kicsi a gyerek és kiderül a megcsalás?

Figyelt kérdés
Itt többnyire azt olvasni, nem. Akkor simán mehet a buli ;)
2021. dec. 17. 14:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
0%
Pacsi kérdező! Egy hajóban evezünk
2021. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
68%
Ha tudod a választ, minek kérdezed?
2021. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 A kérdező kommentje:
Megakartam nyugtatni a többi férfit és szerintem a válaszolók nagy része meg is tette ezt. Manapság nem válnak el a fiatal feleségek egy babával. A látszat mindenhol fontosabb
2021. dec. 18. 17:09
 44/68 anonim ***** válasza:
76%

Nyugi, téged is csal a nejed, ezért nem érdekli.

Mellesleg a statisztikák alapján válnak. Az egyik leggyakoribb válási időszak az, amikor kicsik a gyerekek.

2021. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 A kérdező kommentje:
Tudsz is erről statisztikát mutatni vagy csak egy számodra jól csengő mondta, mert talán ismersz egyetlen ilyen párt?
2021. dec. 18. 17:22
 46/68 anonim ***** válasza:
90%

#42 vagyok

Én válnék, mindig van b tervem. Azért nem akartam olyan férfival gyereket vállalni, akinek már háza van, mert közöset akartam, hogy ha rosszra fordulnak a dolgok, ne kelljen a kapcsolatban maradni. Így csak eladnánk, és a kertes árának a feléből vennék egy kis panelt. 31 évesen egy gyerekkel simán találnék egy szexi apukát magamnak, de ha így alakulna, tuti, hogy nem kellene alkalminál több egy jópár évig. Nem lenne nehezebb az életem, sok elvált nő mondja, hogy könnyebb az élet egyedül.

Persze, ha a te feleséged elviseli ezt a pénzért, az a ti dolgotok, de azért annyira ne bíztasd itt a fiúkat, nehogy meglepődjenek.

2021. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
90%
Egy baba mellett az az első dolgod hogy félredugj? Hányinger vagy...
2021. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
0%
Na a #46 leírta mi kell… hogy kisemmizhessék a férfit még ha maguk semmit nem is vittek a házasságba.
2021. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
100%

#45: Nem fogom felkutatni a netet, de a ksh oldalain megtalálod. Nem a k9zhiedelemben lévő 7. év a veszélyes. Az egyik ilyen veszélyes időszak a gyermekek megszületése utáni évek, amíg kicsi a gyerek.


Láthatod, hogy nem igen zavarja a nőket a válásban, ha van kiskorú gyerek: [link]

2021. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
69%
Én nem váltam el a félrelépés után. Nem a pénz miatt nem váltam el, hanem nem akartam felborítani az életünket. Adtam egy második esélyt. Tudom, sokan mondják, hogy aki egyszer megteszi, megfogja többször is. Én reménykedem benne, hogy ezek után megbecsül és nem lép félre többet. Ha mégis, akkor elválnak útjaink az biztos.
2021. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!