Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan zárjam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárjam le?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megpróbálom röviden leírni:

Van egy srác, akivel már hosszú hónapok óta beszélgetünk chaten (személyesen is ismerjük egymást, de sokáig nem egy városban éltünk). Nagyon ritkán találkozunk, amit nem értek, mert chaten mindig nagyon kedves, érdeklődő, bokol és azt mondja szeretne velem lenni, és sokat látni engem.

Tudom már sokkal előbb is megfogadhattan volna azt a mondást, hogy mindenkinek arra van ideje, amire (és akire) akarja. Ő pedig többször is bizonyította, hogy nincs rám ideje. Lemondta a találkozókat, ha hívtam valahova nem volt a válasz. Csak akkor találkoztunk, amikor ő ajánlotta és ő hívott. Így volt legutóbb is, feljött hozzám és lefeküdtünk. Az után azonban szinte rögtön elrohant. Nagyon rosszul érintett, azt hittem neki rossz volt (bár 5 percig bírta max). Aztán baráti tanácsra elkezdtem szétnézni a social felületein. És sajnos megtaláltam a barátnőjét. A csajszi ölelkezős képeket posztolt vele. Volt már otthon a srác szüleinél, együtt voltak nyaralni (amiről mesélt nekem a srác, H a "haverjaival" van nyaralni és H majd nekünk ketten is vissza kell menni és ott sokat együtt lenni...). A lényeg h a képek és posztok tanulsága szerint nagyon régen együtt vannak, régebben mint amióta mi beszélünk. Soha, de soha nem említette hogy barátnője lenne.

Most megcsalva, üresnek érzem magam. Soha többé nem akarom, hogy beszéljünk. Mégis nagyon nehéz lezárni. Mert nagyon jó volt az ami köztünk volt (legalábbis, amit annak hittem). Nem akarok bosszút állni, de lehet a barátnőjének is tudnia kéne erről. Ti megkeresnétek a csajt ?

És ne hogyan lépjek tovább ? Nem akarom őt akarni, de még sajnos mindig nem hagy nyugodni a dolog.

Tudom, hogy nem igazi kapcsolat volt és, hogy hazudott, de mégis beleestem és nem tudom, H most mi legyen.

Aki volt hasonló cipőben, H leptetek túl?

Tegnap jöttem rá a dolgokra, azóta is keresett, de nem válaszoltam. Nem akarom elhinni róla, H ez igaz.....szembesítsem azzal amit megtaláltam?



2022. jan. 15. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Elküldeném a nőjének a bizonyítékokat, utána pedig letiltanám mindenütt ezt a férget.
2022. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szembesíteném és nem mondanám el a barátnőjének ( ez az ő dolguk ), de kilépnék ebből a sokszögből főként magam miatt. Egy két hétig biztos fájna, de egyszerűen csak megszakítanám a kapcsolatot és nem állnék szóba vele, mert nem lennék kíváncsi a magyarázatra.
2022. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem hazudott semmit, nem is kérdezted!

Nem tűnt fel, hogy soha nincs ideje, és még szex után is eltűnt? Legközelebb ne úgy ismerkedj, hogy 100 évig chat-elsz és hagyod magadról lebeszélni a bugyit. Aki téged akar, az bármikor ráér, és kérdezd meg, hogy számára mit jelent a kapcsolatotok, ha x idő eltelik, akkor pedig azt, hogy mik a további tervei. Ha a tettei, és az ígéretek köszönő viszonyban sincsenek, akkor rúgd ki!

2022. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyen önbecsülésed!
2022. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az exemnek ezt mondtam:


Lecsukod a tetejét, teszel rá egy lakatot, és szépen le is van zárva.

2022. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra hogy csak te hitted azt hogy lehet köztetek több is mint szex .Ö nem szeret ennyi most mègfàj de idövel elfog mùlni.
2022. márc. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!