Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet akkora papucs egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet akkora papucs egy férfi, hogy több megcsalás után is visszamegy a barátnőjéhez vagy feleségéhez?

Figyelt kérdés
Egyik haverom most ezt csinálta, és nem tudtam lebeszélni. Már kétszer kidobta az asszony, de ő visszamegy, mert szereti, meg ilyen nőt nem talál még egyet, meg ott a közös gyerek. Tényleg csinos nő egyébként de azok után, hogy így megalázta, meg hetekig más pasival volt nem értem, hogy lehetett ekkora balek, hogy visszamegy. Miért csinál valaki ilyet? Nincs ennyi önbecsülése? Mondtam, hogy menjen bulizzon, vagy prostizzon mert még az is jobb, de ez a balek visszamegy ahhoz, aki lábtörlőnek használja. Ti ismertek ilyet?
2022. jan. 16. 16:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Az emberek ostobák és hiszékenyek. Fordított nemekkel szintúgy, mert arra is van példa.


A többség olyan szinten retteg a magánytól, hogy bármit bevállalnak, csak hogy "ne legyenek egyedül". Nem vallják be, de félnek ettől, jobban, mint bármi mástól.

2022. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
99%

Én ismerek olyat aki egy 2 gyerekes anyával jött össze. Maszekolt is hogy eltartsa a kölyköket. A nő megcsalta, mástól terhes lett, de a barom pasi így is vállalta és 3 idegen kölyköt tart. Úgy tudom kiment Németbe, és csak a pénzt küldi a drága "családnak".


Ő pl azért lett papucs mert önértékelési gondjai vannak. Régebben drogozott, de leszokott róla. A multja miatt senkinek se kellett, sok munkahelyről is elküldték a városunkban miután megtudták "milyen életet élt". Szerintem úgy érzi ettől jobbat nem érdemel/találna, azért van ezzel a nővel.

2022. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Nem az előbb fejtegettétek itt, hogy a megcsalás ellenzése őskori, 90-es évekbeli szokás? :D
2022. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

3.


Én biztosan nem. A sorozatkérdezők lehet, de náluk nincsenek elvek, mindig az aktuális trollkodásnak megfelelő az "értékrendjük".

2022. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Ne foglalkozz vele. Más életét nem tudod megoldani.
2022. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudod,h milyen jo az a no. Nagyon jo lehet,ha ezek utan is visszamegy a baratod. Ha ismwrned,lehet,h te is visszamennel.
2022. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Kohnnak fiatal, gyönyörü, de csapodár felesége van. Barátai mondják, hogy legalább 5 szeretöje van az asszonynak, miért nem válik már el töle és inkább venné feleségül az idösebb, nem igazán szép, de hüséges fajta Zálit? Kohn válasza: Inkább vagyok egy jo üzletben 20%-al mint egy rosszban 100%-kal.
2022. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ismerem. Csinos, sportos, tényleg vonzó nő saját egzisztenciával. De én akkor sem tűrném, hogy így megalázzon.
2022. jan. 16. 18:34
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
"De én akkor sem tűrném,...." OK! De ez nem jogosit fel "és nem tudtam lebeszélni ..." Vagy tudod támogatni valamilyen szempontbol a haverodat vagy hagyd békén!!!!! Probáld meg elfogadni, hogy ez az ö élete és nem a tied!
2022. jan. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

Én.

Megbocsátottam, hogy kezdetben vissza költözgetett az exéhez.

Később megbocsátottam, hogy az exe nevére vette a közös gyermekünket.

(Számomra nem volt egyértelmű, hogy az enyém)

Aztán megbocsátottam, hogy megcsalt.

Aztán ezt többször megtettem.

Aztán megbocsátottam, hogy netes prostit csinált magából.

Megbocsátottam, hogy az esküvői tanunkal is megcsalt.

Igaz, ez utóbbi 2 incidens egyidelyü kiderülését egy jobb egyenessel honoráltam. Irónikus módon én hordtam a jeggyűrűmet, ami felszakította a szemöldökét.

Szétváltunk, elváltunk. Lemondtam minden anyagi javunkról.

De megbocsátottam neki a szarságait.


Hogy miért?

több okból:

-Ha nem tud megbocsátani valaki az embertársának,akkor gyűlölködik. A gyűlölet és a bosszúvágy pedig egy olyan méreg, amit te iszol meg és azt várod, hogy a másik dögöljön bele.

- Más nő még csak hasonló hatást sem gyakorolt rám, meg sem közelítette az exfeleségem hatásait. Mint valami szuperdrog.

- Persze a gyerekek is fontos tényezői voltak annak, hogy meg tudjak bocsátani.

- Én sem voltam szent. Valahol kiprovokáltam mindezt.


Mindez évek alatt történt meg velünk. Kialakult egyfajta szövetség annak ellenére, hogy válás lett a vége. Én tudom, hogy mindent megtettem, hogy megmentsük a házasságunkat, így nyugodt lelkiismerettel fekszem le aludni.Fel sem merül bennem a ,,mi lett volna, ha..." kezdetű gondolat.

Anyagilag nem nyertem, de belűl érzem, hogy győzteskét írhatok itt most. Mivel ember maradtam és ezekkel a megbocsátásokkal és próbálkozásokkal is lelkileg fejlődtem, erősödtem.


Kedves kérdező! 15 évvel ezelőtt én sem értettem a haveromat, amikor pontosan ugyanezt csinálta, mint a barátod. Azt mondtam akkor, hogy én már réges rég kidobtam volna a haverom helyébe a nőt, sőt még az eljegyzésigyűrűt is visszakértem volna. Azt mondtam 15 éve, hogy én sosem leszek ilyen.

Kérdező! Legyen ez az ő dolguk. Te meg halgasd meg a barátodat, ha panaszkodik és ne adj tanácsot neki. Meglehet egy nap te is ilyen helyzetbe kerülsz, még ha ez ma teljes képtelenségnek tűnik. Tudom, hogy lehetséges ez a pálfordulás, mert velem megtörtént.

2022. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!