Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon szereti, vagy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szereti, vagy egyszerűen nőzős típus?

Figyelt kérdés

Tavaly házasodtunk a férjemmel, 1 év ismeretség után es terhes vagyok, első gyerekkel, 15 hetes.

Sajnos megtudtam, hogy a ferjem megcsal egy házas nővel, akivel már kavar, mint kiderült minimum 6 éve.

Ha újjal csalt volna lehet jobb lett volna mert most arra gondolok, hogy esetleg ha több ideje ismeri azt a nőt mint engem akkor azt szereti is már ennyi idő után. A férjem regebb nagy nőcsábász volt, tehát a kötelezettségek nélküli kalandok híve volt , de ez a kapcsolat túl hosszú ideje folyik es minden kapcsolatát túlélte ...

lehet azert választott engem mert a masikat nem kaphatja meg, mert házas...



2022. jan. 25. 01:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nemtudom, de mindkettő borzalmasan hangzik.
2022. jan. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Szegény gyerek! Bármi lehet, talán meg kellett volna gondolni, hogy kihez mész hozzá.
2022. jan. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez elég tragikus story.Nem kérdeztél rá esetleg?Bennem nem àllna meg….
2022. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A palid egy szétk.rt hímr.banc.
2022. jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Sajnálom :( szerintem biztos vágyott a másik nőre, ha hat éve tart az egész. Már nem lehet visszafordítani, de próbáld ezt az egészet arra használni, hogy tnulj belőle. Egy év ismeretség alatt nem lehet megismerni egy embert.
2022. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg is válaszoltad a kérdést. Akármennyire is fáj a férjed egy igazi szemétláda. Nem tudom megérdemli-e hogy ezen agonizálj, te meg legyél férficsábász cserébe. 6 éve nem tud elengedni egy nőt, ez már nem a nőcsábász 3x megvolt kategória, szerintem ezt belül te is tudod. Nagyon sajnállak nem lehet egyszerű de szerintem most magadra és a kicsire koncentrálj, a többi meg úgyis alakul majd, és ne idegeskedj ezen.
2022. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nézd, kenyérből nem lesz szalonna… aki megcsalós típus, az nem változik..:( illetve vannak poliamor emberek, akik egyszerre képesek többet is szeretni. A 6 éves kapcsolat nem veszélyes átok nézve… attól meg fájdalmas, azt elhiszem. De már régen vele élne, ha így akarná. De nem így akarja!
2022. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7 oké tegyük fel hogy valaki képes többet szeretni, viszont tisztában kell ezzel lenni akkor mindkét félnek es nem hülyére venni aki meg nem ilyen. 6 éves kapcsolat az nem éppen veszélytelen hogy mellette ott van a fixnek kikiáltott partner aki ráadásul gyermeket vár. Ez rendkívűl inkorrekt. Ez a poliamória egy alibi fogalom akinek minden kell, elég nagy divat, konkrétan a megcsalásra egy legitim magyarázat. Gondolom fordítva kikadna az illető.
2022. jún. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8. Ez egyáltalán nem biztos! Ismerek poli párokat, olyat is, ahol többen, több gyerekkel élnek együtt évek óta boldogan. Azt elhiszem, hogy nálunk kultúridegen, nem megszokott.
2022. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szeretet osztható a szerelem nem, én ezt így látom, nem kell egyet érteni. A poliamória nem a kapcsolat elejétől van. A kapcsolatból meg kivesz ha másba is adunk. Ezek tények nem találgatások. Ettöl függetlenül a kérdező társa egy szemet. Ennyi.
2022. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!