Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már itt olyan aki megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már itt olyan aki megcsalta a férjét/szeretőt tartott (szex is volt) és utana azon izgult, nem e lett terhes?

Figyelt kérdés
Pl lefekszel a szeretoddel, hasznaltok óvszert stb, mégis izgulsz? Es nem tudod majd hogy a ferjedtol vagy a szeretődtol vagy terhes.. Vagy esetleg valakinek van ilyen saját sztorija? Szimplán csak érdekel, nem én vagyok ebben a helyzetben, ugyanis se ferjem, se parom😅 csak eszembe jutott ez a téma így.
2022. jan. 27. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem léptem még soha félre, de az egész életem arról szól, hogy rettegek attól, hogy terhes leszek. Használok gumit és hormonálisat is egyszerre, de még így is.
2022. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen nem volt, mivel a férjemnel egyáltalán nincs szex.
2022. jan. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Miért izgulnának rajta? Egyszer láttam egy felmérést, miszerint rengeteg házasságban (nem tudok számokat) a férjnek fogalma sincs róla, hogy a gyereke valójában nem tőle van. Akinek ahhoz van gyomra, hogy megcsalja a párját, ahhoz is lesz, hogy a párjával elhitesse, tőle van a gyerek. Hacsak nem gyanakszik a férj, hogy esetleg lehet megcsalás a háttérben és csináltat egy DNS tesztet.
2022. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Akkor léptem félre mikor 2 éve nem volt szex otthon.
2022. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
4-es akkor jó sokáig bírtad.
2022. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7%
Nem. Két gyermek után megbeszéltük a férjemmel, hogy több gyermek nincs, ha mégis teherbe esnèk, nem tartjuk meg. Ezert nem is izgultam ezen, amikor félreléptem.
2022. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!