Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire igaz ez a mondás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz ez a mondás megcsalás esetén?

Figyelt kérdés

Hogy alkalom szüli a tolvajt ?

Én arra gondoltam, hogy aki menni akar annak segíteni kell pakolni, de a baj az, hogy van, aki titkon megy, és szakítani emiatt nem akar es nem is derül ki.

Sajnos, ilyenkor csak az alkalmon múlik. Erős jellemű férfit még sajnos ne talaltam, aki megbízható 100% ban



2022. febr. 21. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Vannak olyan emberek, akik ha találnak egy pénztárcát, eszükbe sem jut visszaadni. Vannak, akik visszajuttatják az igazolványokat, de a pénzt azért kiveszik belőle. És van, aki akkor sem veszi ki a pénzt, ha sose derülne ki, hogy ő tette. Én ez utóbbi csoportba tartozom, és hasonló párt keresek magam mellé.
2022. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sok sikert !
2022. febr. 21. 23:18
 3/3 anonim ***** válasza:
38%

#1

Persze, abba tartozol, előbbi kettő csoport tagjai sose vállalják fel kilétüket...

2022. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!