Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Más is úgy gondolja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy gondolja, hogy a megcsalásnak NINCS elfogadható indoka? Még akkor sem, ha éppen “szünetet” tart a pár? Szakításnál mi az az idő ami után már lehet mással egyes tagja?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok csak túl radikális és ó módon gondolkodó, de nekem nem veszi be a gyomrom, amikor ilyeneket hallok fiataloktól, - pedig én is húszon x vagyok - hogy épp szünetelnek, de rá 2-3 napra v aznap már mással kavar. Általában a nők ilyenek…

2022. febr. 28. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%

A nők férfiakkal csinálják és nem kizárólagos feltétel, hogy szingli férfi legyen.

Arról nem beszélve, hogy lehet hogy szünet alatt jön össze mással, de ki tudja tényleg vége lesz e amikor exel kibékül.

2022. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Huuuha nem győzöm magamba szívni az itteni emberek véleményét.

Ha a férj a felesége mellett szeretőt tart az nem baj, hiszen biztos frigid a nő, és nem elégíti ki szexuálisan a férjet, márpedig ezért nem érdemes felrugni egy házasságot.

VISZONT!!!! Ha eppencsakhogy vége a kapcsolatnak, vagy szünetel a kapcsolat (ergo nem jelenleg nincsenek kapcsolatban a felek) akkor rossz a másokkal való szex, és a nők ilyenek.


Tanítsatok meg életigazságokra, mesterek.

2022. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Szünet: NEM vagytok együtt, ergp nem csal meg senki semmit.
2022. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

A szünet eleve hülyeség. Ez a halogatása a szakításnak, vagy megoldás a legális félredugásra. Mindkét nemnél előfordul, nagyon nem a nőkre jellemzőbb.

Szakítás után legális másnap párkapcsolatba kezdeni, de azért lássuk be, nagy valószínűséggel visszakanyarodtunk az elejére, mert ha nem is testi, de lelki megcsalás történt, ha valaki ilyen gyorsan továbblép.

2022. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Nincs olyan, hogy szünet.

Ha nincsenek együtt, akkor meg mindenki azzal kavar, akivel akar.

2022. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Szünet...B+...ez mi a fene???


Mit kell szünetelni? Vége, oszt' jó napot!

2022. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Nincs hát. Ahol megcsalni lehet, ott szakítani is lehetett volna... A többi csak mellébeszélés. Aki félrekúr, annak baj van az agyában és ez nem a másikon múlik.
2022. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk aki szünetet tart, az is küllős
2022. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Hát, szerintem a szünet eleve egy baromság. Persze, olyan lehet, hogy annyira mélyponton van a kapcsolat, hogy a felek egy kis időre külön költöznek, mert magukba kell mélyedni, de attól még együtt vannak. Tehát ebben az esetben a megcsalás az ugyanúgy megcsalás.

És ok, ha a felek megegyeznek, hogy szünet, nincsenek együtt elméletlen, lehet dugni mással... de ha bármelyik fél erre használja ki ezt az időt, az valójában semmibe veszi azt a kapcsolatot, és csak ürügyet keresett a félrekefélésre.

2022. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Én csak erre válaszolnék:


"Szakításnál mi az az idő ami után már lehet mással egyes tagja?"


A szakítás közlése után 5 perccel már nyugodtan kikezdhet mással.

2022. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!