Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire tartod elfogadhatónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod elfogadhatónak a megcsalást úgy, hogy már házasság és gyerek van?

Figyelt kérdés

1. A megcsalás semmilyen formában nem elfogadott. Ha az illető igazán szeret, soha nem fog ilyet tenni. Ha velem ilyet tesznek akár csak egyszer is és megtudom, szakítok, válok.


2. Nem fogadom el a megcsalást. Talán megbocsátok a páromnak, nem fogok szakítani, de ez a tüske örökre ott marad és meg kell ígérnie, hogy nem tesz ilyet többé.


3. Megértem azt, hogy az embernek nagyon nehéz egy életre valakihez hozzáláncolnia magát, akármennyire is szereti a másikat, egy idő után ráunnak egymásra, ellaposodhat. Más dolgokat is meg kell élnie, nem várható el az, hogy örökre lemondjon minden másról. Bizonyos keretek között elfogadom azt, ha néha félrelép. Nem akarok tudni róla.


4. Nem tiltok meg semmit. Mindenki menjen a vágyai után, az érzelmei után, amikor csak akar, egy életünk van. Ettől még továbbra is működhet tovább a kapcsolatunk, nem jelenti azt, hogy a másik örökre lelép, vagy elhagy. Úgy is visszajön mindig. Ha nem, csak akkor nem lesz értelme folytatni.



2021. máj. 12. 14:04
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
49 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem egyszerű gyereknevelés mellet még a másikkal is foglalkozni.
2021. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
nincsenek illúzióim, megcsalhat olyan is, aki szeret. az viszont biztos, hogy nem tisztel, ha megteszi. a monogámia tudatos választás és nem lennék együtt olyannal, akinek nincs elég önuralma hozzá, így szakítanék.
2021. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azt szeretném kiemelni, hogy itt már nem csak egy egyszerű szakításról van szó, hanem egy olyan élethelyzetben, ahol közös ház van és közös gyerekek, és ennek mind külön kellene mennie, tehát az csak egy dolog, hogy a pároddal külön mész-e, vagy sem.
2021. máj. 12. 14:17
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
akkor is ugyan ezt mondom, nem tudnék boldog lenni olyannal aki megcsalt és ennek a gyerekeim is kárát látnák
2021. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%

Az én szememben súlyosabb bűn házasságban és gyerek mellett.

Nem azért mert a másiknak ne lehetne vágyai, vagy én mondjuk a gyerek miatt elhanyagolom, vagy bármi. Ezeket megértem. De ha nem tud velem erről kommunikálni és a megoldáson gondolkodni, ott már egyértelműen nem társak vagyunk.

Innentől a megcsalás csak gyávaság, hogy elmondja mi a helyzet. Ő eldöntötte helyettem, hogy mi a legjobb "nekünk". És ezt nem tudnám megbocsátani.


Amit viszont meg tudok bocsátani: ha találkozik a nagy szerelemmel. Sajnos van ilyen. Nem keresed az alakalmat, nem szorul javításra a kapcsolat, mégis betalál a szerelem. Ebben az esetben is, ha őszintén elém áll, harag nélkül keresnénk egy megoldást, ahol vagy mindekinek jó, vagy kevéssé rossz.

2021. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Miért van ez a szex ennyire a végletekig felhúzva? Szex és kész, ennyi. Mi történik akkor? Mintha a világ vége jönne el. Ha a feleségem mással akar szexelni, menjen. Nem a tulajdonom.
2021. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem tartom elfogadhatónak a hazudozást, titkolózást egy úgynevezett "kapcsolatban".

Azt se értem, miért hiszik egyes szülők, hogy a gyereknek jobb egy hideg/utálkozó érdekcsaládban élnie, mint elvált de boldog szülőkkel....

2021. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Erről most eszembe jutott a barátnőm, aki évekig nyüstölte a párját, akivel akkor 6 éve voltak együtt, hogy vegye feleségül. Folyton azt hangoztatta, hogy aki nem akar megnősülni, az nyitva akarja hagyni a lehetősége arra, hogy megcsalhassa a párját. Aztán a srác a 10. év környékén megkérte a kezét, összeházasodtak és nem sokkal később a barátnőm megcsalta a férjét. Ennyit erről 😃
2021. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
én baromira nem vagyok monogám lelkialkat, de a megcsalás egyszerűen a másik átbaszása.
2021. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#9

Teljesen egyetértek. Én monogám vagyok, de teljesen elfogadom ha valaki nem az, mások vagyunk, így szép a világ. Csak a hazudozást nem tudom elfogadni. Mindkét nemben vannak monogámok és nem monogámok, őszintének kellene lenni és mindkét embertípusnak hozzá hasonló partnert keresnie. A hazudozás megalázó.

2021. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!