Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kettő éve elhagyott a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettő éve elhagyott a pasim és elvett egy nőt akit állítólag szeretett. Két év házasság után megkeresett és szexeltünk. Azota is hivogat. Akkor most szereti a feleségét? Vagy mi van?

Figyelt kérdés
2022. márc. 12. 08:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Csak b@szni akar mert unja otthon az asszonyt.
2022. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Osztom az 1 válaszát. És még mennyi ilyen van...
2022. márc. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Biztos imádja, ha veled kefél. Téged is biztosan szeret, ha mást vett feleségül.


Tuti mélyérzelmű fickó lehet, ha ennyi embert képes egyszerre szeretni.


Kérdező, nem tilos gondolkodni!

2022. márc. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem én hármas... csak az a fránya szerelem nem engedi hogy jozanul gondolkodjam
2022. márc. 12. 08:53
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát, a prostiknak fizetni kell ám, nem is keveset. Ezt a kiadást mind megspórolja veled, ha akar, vehet a kocsijára új felniket az így megtakarított pénzből😂. Amúgy szerintem 99.9%,hogy még egyéb, más nőket is kezelget.
2022. márc. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Én miért nem tudok ilyen rongy nőkkel megismerkedni, akiket kedvemre használhatok?

Nekem mindig csak önérzetes, elvekkel rendelkező nők jutnak!

Hol keressek ilyet? Vagy miről lehet felismerni őket?

2022. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5-ös és 6-os válaszolóból sugárzik a féltékenyseg a düh hogy nekik meg csak a marok marcsi jut😂 imádom hallgatni a fröcsögéseteket.... ebből látszik hogy ti vagytok az a reteg aki senkinek sem kell
2022. márc. 12. 09:51
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
7-es, te legalább üríteni kellesz valakinek😂, beléd ürítheti a spermátját! És ingyen!
2022. márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Még szerelmes voltál belé 2 évvel a szakítás után is úgy is, hogy 2 évig nem beszéltetek? Miért?
2022. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
neked nincs iq-d látszik, ezért is könnyen tud kefélni
2022. márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!