Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik megcsalás érintene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik megcsalás érintene rosszabbul 30 éves nőként: ha a pasid egy 18 éves csinos lányért, vagy egy 50 éves MILF-ért hagyna el?

Figyelt kérdés
2022. márc. 25. 23:47
A kérdező szavazást indított:
Ha 18 éves lányért hagyna el, az jobban megviselne.
Ha az 50 éves MILF-ért hagyna el, az viselne meg csak igazán.
Mindkettő egyformán megviselne.
Hideg, érzelemmentes/kevésbé érzelmes ember vagyok. Nem viselnek meg az ilyen esetek.
46 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehetne az 50 évest csak simán nőnek mondani? Ez a mamafétis nagyon hányinger.
2022. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem, mert ezzel fejezem ki, hogy egy csinos középkorú nőről van szó.
2022. márc. 25. 23:53
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
De miért kell ehhez egy gyereket kitolnia? Nem lehet csak egy csinos középkorú nő?
2022. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3


Írj egy levelet John Cho-nak, és panaszkodj neki. Ő volt az, aki népszerűsítette ezt a kifejezést az 1999-es Amerikai Pitében:


[link]

2022. márc. 26. 00:00
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted kit érdekel, hogy a nő milyen? A pasival vagyok kapcsolatban. Az fáj, hogy róla derült ki, hogy egy hűtlen fax, és x évem ment a kukába. Ezen semmit se befolyásol, hogy kivel, csak ha extrém eset. Mondjuk anyámmal. De akkor se a kora zavarna, elhiheted.
2022. márc. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Jobban viselném az 50-est. Benne tuti nem a naivitást, a feszes testet látja, mint a legtöbb perverz pedofil hajlamú férfi a 18 éves lányban. A gyomrom amúgy se veszi be, amikor kvázi kislányokra bukik egy jóval idősebb pasas.

Nyilván lehet egy 50-es nő is dögös, de ő nem naív és esélyesebb, hogy nem lehet átverni emiatt, illetve valószínűleg számít is a személyisége annyira, amivel meg tud fogni férfiakat.

Fognám a fejem rendesen, ha egy kiscsajjal leállna a párom, hogy tudtam ennyire szar embert kifogni. Jobban csalódnék magamban is, hogy félreismertem, pedig a megcsalás is fájdalmas, de ez plusz egy rúgás lenne még belém.

2022. márc. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Tinik után futkosni 30asként szánalmas, így jobban kiakadnék azon.
2022. márc. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
#6 Hat en nem ertem ezt a noi logikat: szerintem pont azert megalazobb egy 50es csajjal a megcsalas, mert ott valoszinuleg erzelmek is vannak, plusz rem ciki, ha meg egy 50es csaj is jobb nalad. EGy 18 eves feszes testu kiscsaj persze, hogy jobb mint egy 30as, abban semmi plane nincs.
2022. márc. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

#8 Ha megcsalnak akkor krvára tökmindegy hogy milyen érzései vannak a pasinak, meg hogy szeret vagy nem szeret. Ezen a ponton már csak arról szól a történet, hogy pontosan mekkora féreg is volt.


Esküszöm mindig azok a legértetlenebbek akik a "női logikával" jönnek.

2022. márc. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Először én is arra gondoltam, hogy a 18 éves a súlyosabb gond, mert akkor egy mocskosdisznó és beteg, hogy harmincasként tinikre hajt, aztán rájöttem, hogyha anyjakorabelit keres, valószínű engem is annak tartott, és kapcsolatban inkább anyáskodó vagyok, mint barátnő, szóval velem is van jókora baj..


Szerintem egyforma, talán egy hajszállal jobb az 50es-

2022. márc. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!