Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőmnek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek bejön egy ismerősöm és látom rajt hogy szexelne vele (a többi lent)?

Figyelt kérdés

Az ismerősöm is élettársi kapcsolatban van, szerintetek ha mondjuk egy névtelen levélben ezt jelezném az ismerősöm élettársának az el tudná venni a barátnőm kedvét attól hogy kikezdjen az ismerősömmel?

6 éve vagyunk együtt, nem szeretném elhagyni a barátnőm, és ezt ő is tudja, hogy nem hagynám el. Viszont ezzel a módszerrel szerintetek van esélyem leállítani?



2022. márc. 27. 21:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:

Ja értem, ebben a formában van cukra otthon.

Szóval jó a szexuális életünk.

Nyílván vannak még egyéb összetevők amiket ide nem szeretnék kiírni, mert az már elég konkrét lenne.

De röviden nem a kapcsolatunkkal van baj.

2022. márc. 27. 23:40
 42/70 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolod, hogy jó. Lehet, azt is mondja. 6 év az 6 év, én 9 éve vagyok hű, de bizony, ha valaki annyira felizgat, nem egyszerű megállni. Ezért beszéltünk erről nyíltan a párommal, hogy néha belefér 1-1 szex mással. De, ha írna egy ilyen levelet, vagy ennyi idő után az üzeneteimet akarná lesni, rögtön kitenném - amit még akkor sem tennék, ha tényleg mással lenne a tudtommal. De ez a szememben árulás, az abszolút bizalmatlanság, akkor az egésznek semmi értelme.
2022. márc. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:

42

Elmondja hogy miket ír neki, nem titok.

Azt nem tudná meg hogy ki hívná fel a csaj figyelmét az üzenetekre.

Nem lenne árulás mivel nem én árulnám el, hanem a messenger.

Én csak annyit írnék hogy nézzen bele.

2022. márc. 28. 01:17
 44/70 anonim ***** válasza:
100%
Szóval őszinte veled, de te a háta mögött leveleket irogatnál... Még is érdemled, hogy mással lefeküdjön, de ezek után ne kösse ezt az orrodra.
2022. márc. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:

Nem feküdne le mással.

És nem tudná meg hogy én szoltam a csajnak.

Mi lenne a következmény erre lennék kíváncsi?

2022. márc. 28. 01:29
 46/70 anonim ***** válasza:
100%

Ha megteszed, és balhé lesz belőle, tök egyértelmű lesz,hogy te írtad a névtelen levelet.

Inkább engedd meg neki, úgy még kijöhetsz a szituból jól.

2022. márc. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
100%

Én kitakarítanálak az életemből ha kiderülne, az biztos!

És csak azért is lefeküdnék az ismerősöddel!

2022. márc. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
14%
Beszéltünk róla, vagyis elmondta hogy dugna vele, nem csak úgy látom." Ne védjük már a ribit!! 18-20 évesek lehettek max, a helyedben szakítanék a csajjal mert ebből már nem lesz közös megbecsülésen alapuló kapcsolat.Ha nem bízol már benne és miért is bíznál,jobb külön.
2022. márc. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd, hadd dugjon az ismerősöddel, hadd tanuljon...

Ha nem hagyod, akkor is elmegy dugni, de csak a tanulás miatt...

Én engedném, és még én tettem jót neki; én piszokul jól jönnék ki ebből!

Amit tervezel, az viszont genyaság, és nem lehet jól kijönni belőle!!!

2022. márc. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 A kérdező kommentje:

Nem tudná meg, nem is ez a kérdés, hanem hogy bejöhet e?

Vagy ezek után mi várható?

Nem vagyunk olyan fiatalok a barátnőm 26 éves.

2022. márc. 28. 10:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!